Baranek Shaun Kolorowanki

Przed Wami kolorowanki Baranek Shaun. Pokoloruj wszystkie swoje ulubione postacie z bajki dla dzieci Baranek Shaun.  Malowanki, które przygotowaliśmy przedstawiają głównego bohatera i jego przyjaciół z zwariowanej farmy m.in. psa Bitzera. Przewiń stronę w dół aby zobaczyć wszystkie arkusze do druku z Barankiem Shaunem.

Malowanki do druku Baranek Shaun

Baranek Shaun to owieczka, która jest inna niż wszystkie. Dlatego, że nie podąża ślepo za pozostałymi barankami w stadzie, praktycznie zawsze wybierając swoje ścieżki – przez co niejednokrotnie pakuje się w niemałe kłopoty. Pierwotnie nasz bohater występował w mini serialu animowanym dla dzieci, trwającym niecałe 7 minut. Szybko jednak kreskówka stała się bardzo popularna i lubiana przez dzieci i dorosłych w każdym wieku, przez co postać Baranka Shauna stała się na stałe obecna w mediach i popkulturze. 

Pobierz kolorowanki do druku Baranek Shaun.

Pobierz i wydrukuj kolorowanki Baranek Shaun za darmo. Malowanki z Barankiem Shaunem to świetny sposób, aby dzieci w każdym wieku rozwijały kreatywność, koncentrację, zdolności motoryczne i rozpoznawanie kolorów.

Pobierz wszystkie arkusze do kolorowania, które są pełne obrazów z owieczkami i barankiem Shaun i wdrukuj je swojemu dziecku. Wszystkie rysunki przygotowaliśmy z myślą o nawet najmłodszych fanach Baranka Shauna, przez co kolorowanki nie powinny sprawić nikomu problemu w zabawie.

Bawcie się dobrze!