Kolorowanki 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości

Wielkimi krokami zbliża się jedno z najważniejszych świąt państwowych – przypadająca 11 listopada rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości.

KOLOROWANKI 11 LISTOPADA.

Dla dzieci jedną z dostępnych form świętowania mogą być kolorowanki na 11 listopada z symboliką patriotyczną, które Wam serdecznie polecamy! Nasze kolorowanki stworzyliśmy z myślą o najmłodszych dzieciach oraz uczniach pierwszych trzech klas szkoły podstawowej.

 

Patriotyczne kolorowanki pozwolą dzieciom rozwijać wiele ważnych umiejętności. Te umiejętności to m.in. koordynacja wzrokowo-ruchowa, tworzenie i budowa koncepcji kolorystycznych a także rozumienie obrazu, co stanowi podstawę sukcesu w nauce na wczesnym etapie. 

Kolejnym ważnym aspektem naszych kolorowanek jest budowa tożsamości i świadomości narodowej u dzieci. Dlatego właśnie 11 listopada pojawia się wspaniała okazja do przedstawienia dzieciom historii naszego kraju, opowiedzeniu czym jest niepodległość, jak należy szanować flagę i godło Polski. 

Zatem z całą pewnością Kolorowanki z okazji 11 listopada będą idealnym wstępem i dodatkiem do rozmowy o niepodległości i Polskich bohaterach narodowych.

Wszystkie nasze kolorowanki
z symbolami narodowymi znajdziesz tutaj.

Ciesz się naszymi bezpłatnymi kolorowankami z okazji 11 listopada, które możesz pobrać i wydrukować w domu lub szkole. Jeśli spodobały Ci się te lub inne kolorowanki, które oferujemy podziel się nimi z rodziną lub znajomymi.