LOL SURPRISE SNOW ANGEL - Kolorowanka

Kolorowanki LOL Surprise

Kolorowanki LOL Surprise - urocza seria malowanek z słodkimi laleczkami LOL

Kolorowanki LOL Surprise, dodaj blasku laleczkom, czaruj błyskotliwymi kolorami. Maluj kreatywnie, twórz nowe stroje i aranżacje dla swoich ulubionych laleczek! Odkryj na nowo Kolorowanki LOL Surprise!

Specjalnie dla Waszych małych artystów stworzyliśmy rysunki przedstawiające darmowe kolorowanki do druku LOL Surprise, ich starszymi siostrami z LOL OMG i zwierzakami. Odkryj je na nowo z naszym kreatywnym zestawem malowanek.

Spis treści:
– Darmowe Kolorowanki LOL do druku
– Laleczki LOL Surprise co to takiego?
– Ciekawostka: Stworzono ponad 250 laleczek LOL
– Kolorowanki LOL O.M.G. do druku

Darmowe kolorowanki LOL do druku

Obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów LOL na całym świecie! Darmowe kolorowanki LOL do druku dla dzieci w każdym wieku. Możesz je wydrukować lub pobrać, aby pokolorować, zaoferować rodzinie lub znajomym. Kolorowanki pomogą Twojemu dziecku skupić się na szczegółach, jednocześnie dobrze się bawiąc.

Nasze nowości - Kolorowanki LOL Surprise

ŚwiatKolorowanek na YouTube

Wysokiej jakości kolorowanki LOL to prawdziwy skarb dla każdego rodzica: rozwijają wyobraźnię, uczą dziecko dokładności i uważności.

Laleczki LOL Surprise co to takiego?

Lalki LOL to małe laleczki, które są zapakowane w zabawkową kulkę-niespodziankę. Każda kulka ma wewnątrz kilka warstw, które zawierają naklejki, tajne wiadomości, butelki, akcesoria (stroje, buty, opaski, okulary itp.) – i wreszcie najważniejsze – laleczkę. Nie wiemy, którą postać otrzymamy, dopóki nie dojdziemy do ostatniej warstwy. Lalka zaprezentowana na opakowaniu kulki, w większości przypadków nie jest tą, którą znajdziemy w środku.

Ciekawostka: Stworzono ponad 250 laleczek LOL

Lalki są wydawane w seriach, więc nie każda lalka jest dostępna przez cały czas. Do tej pory wprowadzono na rynek ponad 250 różnych lalek LOL. Ciało laleczki LOL jest wykonane z twardego plastiku. Nogi i ramiona są połączone przegubami, dzięki czemu mogą się obracać. Głowa jest wykonana z gumy, dzięki czemu można ją ścisnąć, aby lalka płakała lub pluła. Głowa odskakuje i porusza się po twardej plastikowej szyi z kulką na górze. W dolnej części lalki znajduje się mały otwór do „sikania”.

Kolorowanki LOL O.M.G. do druku

W seriach kolekcjonerskich pojawiły się również laleczki „LOL OMG” są to starsze siostry lalek LOL Surprise. Kolorowanki LOL O.M.G. są bardzo modne i eleganckie, z pięknymi włosami i fantastycznym makijażem. Dziewczynki będą zachwycone możliwością pokolorowania swojej ulubionej laleczki LOL. Powyżej możesz całkowicie za darmo pobrać lub wydrukować Kolorowanki LOL OMG oraz LOL Surprise w wygodnym formacie A4. Specjalnie dla Was stworzyliśmy dużą kolekcję obrazków i grafik przedstawiających ulubione Laleczki Waszych pociech.