Kolorowanki do druku Minecraft

Temperatury na zewnątrz bijące kolejne kwietniowe rekordy zimna, powietrze na zewnątrz zadymione z pobliskich kominów. Niestety ten miesiąc powoduje, że spędzamy więcej czasu niż zwykle w pomieszczeniach zamkniętych. Nie chcąc wydłużać czasu spędzonego przed ekranem telewizorów, komputerów i komórek moich dzieci (choć zdarzają się sytuacje w których jest to konieczne), szukamy kreatywnych zajęć w domu, aby dzieci miały rozrywkę i zajęcie.

Z pomocą przychodzą bezpłatne kolorowanki do druku Minecraft dla dzieci.

Ten czas to idealny moment na ich odkrycie. Ale najpierw krótka historia: trzy tygodnie temu pozwoliliśmy naszemu 8-letniemu synowi zagrać w popularną grę Minecraft. A teraz, to dosłownie wszystko, o czym mówi!
Postacie: Enderman, creeper, mob, Steve, biom, kraftowanie, red stone, diamenty – to żargon, który słyszę po każdej zabawie. (Jak widać, szybko uczy mnie tajników gry Minecraft ;) ).

Można śmiało powiedzieć, że mój syn od razu pokochał Minecrafta!

Świat klocków Minecraft to nie tylko gra komputerowa – elementy tego ponadczasowego hitu można spotkać na każdym kroku. Nie mogło być inaczej również w przypadku kolorowanek, gdzie z pomocą przychodzą nam arkusze do kredkowania Minecraft.

Duże kolorowanki formatu A4 ze Stevem trzymającym diamentowy kilof to coś co z przyjemnością pokolorują Wasze pociechy.

minecraft coloring pages

Prezentujemy kilkadziesiąt popularnych motywów z gry Minecraft w postaci kolorowanek. Pozwól dziecku wybrać ulubionego bohatera z gry a następnie pobierz na komputer i wydrukuj.

Możecie sobie tylko wyobrazić podekscytowanie mojego syna, gdy dostał w swoje ręce te kolorowanki do ​​wydrukowania Minecraft.

Niech zgadnę – Ty też masz w domu fanów Minecrafta ?!

Jesteśmy pewni, że Wasze pociechy te arkusze do kolorowania Minecraft tak samo jak my.

Minecraft kolorowanka
Przygotujcie zatem, flamastry, markery, pastele olejne, kredki, farby plakatowe – cokolwiek co masz w domu do kredkowania – i do dzieła!

minecraft coloring pages

Arkusz do kolorowania Minecraft wydrukowany na białym papierze, na którym Steve walczy z pnączem swoim diamentowym toporem.

Minecraft kolorowanka

Steve walczy z creeperem swoim diamentowym mieczem na tej kolorowance do druku Minecraft.

Minecraft kolorowanka

Inne kolorowanki z gry Minecraft (nie pokazane na ilustracjach) zawierają następujące takie grafiki jak: krowę, oswojonego wilka, diamentowy kilof, creeper, szkieletor itp. Sprawdź już teraz klikając tutaj.

Niech dzieci cieszą się kolorowaniem tych darmowych kolorowanek Minecraft!