Kolorowanki Grinch

Kolorowanki Grinch to w ostatnim czasie jeden z najbardziej popularnych świątecznych tematów do kolorowania dla dzieci.

Tytułowy Grinch to na pozór sympatyczny, ubarwiony na zielono stwór, który przybył do nas  aby zepsuć nam święta! Tak, niestety Grinch nienawidzi świąt – uwielbia za to święty spokój! Jego zdaniem święta zaburzają spokój, więc po prostu postanawia je ukraść. Krzyżując tym samym wszystkim świąteczne plany i okazje do świętowania.

Kolorowanki Grinch.

Nasz dzisiejszy przyjaciel to postać, która została stworzona pod koniec lat pięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Jego popularność na całym świecie stale rośnie, przez co Grinch powoli staje się jednym z jednocześnie zabawnych i nieodłącznych bożonarodzeniowych symboli w popkulturze. Tak więc tym samym nie może go też zabraknąć pod postacią kolorowanek dla dzieci. 

Jego psotny charakter oraz niebanalny wygląd tworzy z niego popularny temat do kolorowania dla dzieci i dorosłych w każdym wieku.

Tak więc specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilkanaście kolorowanek przedstawiających naszego świątecznego zielonego bohatera. Zatem jak wygląda Grinch? To zabawny stwór z zieloną owłosioną skórą, dużym brzuchem, ciałem o  kształcie gruszki i zadartym nosem.

Wszystkie te elementy sprawiają, że jest on jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Zachęcamy więc do pobrania i wydrukowania kolorowanek z Grinchem, gwarantujemy Wam wspaniałą zabawę w trakcie kolorowania!

Tak jak wspominaliśmy wcześniej mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić kolorując obrazki z Grinchem, które przygotowaliśmy dla Was z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Naturalnie wszystkie nasze materiały są całkowicie bezpłatne, przez co możecie  je swobodnie pobrać i wydrukować, na przykład na domowej drukarce. 

Nie bójcie się eksperymentować z kolorami i materiałami służącymi do kolorowania – stwórzcie niepowtarzalne rysunki przedstawiające Grincha w Świątecznym klimacie, używając flamastrów, kredek lub farb. 

Kiedy już skończycie swoją przygodę z kolorowankami Grinch, nie zapomnijcie podzielić się z nami efektami Waszej pracy. Już nie możemy się doczekać chwili kiedy będziemy mieli okazję zobaczyć Wasze kreatywne pomysły na pokolorowanie malowanek z Grinchem.