Kolorowanki z owocami i warzywami

Kolorowanki z owocami i warzywami to kolejna nowość, która zawitała w ostatnim czasie do Świata Kolorowanek!.

Już teraz zaproś swoje dzieci do kolorowej zabawy i pozwól im odkrywać świat warzyw i owoców. Kolorowanki warzywa dla dzieciWybierając nasze kolorowanki do druku zapewnisz świetną rozrywkę i zabawę swoim maluchom. Dodatkowo dzięki prostym, zabawnym i jednocześnie edukacyjnym rysunkom poćwiczycie motorykę, naukę kolorów i nazewnictwo otaczających nas warzyw i owoców.

Poniżej zaczynamy prezentację wybranych kolorowanek pełnych owoców i warzyw.

Pełne galerie znajdziecie w odpowiednich działach na naszej stronie, które linkujemy poniżej:

Warzywa kolorowanki. Kolorowanka z warzywami.Warzywa do wydrukowania i pokolorowania. Groszek, kapusta, marchew, pomidor oraz bakłażan.

Kolorowanki z owocami i warzywami. Malowanki dla każdego, kto kocha owoce lub warzywa!

Aby zabawa trwała nieco dłużej przygotowaliśmy ponad 80 jednostronnych, starannie przygotowanych arkuszy a w nich kolorowanki z owocami i warzywami do wydrukowania. Arkusze do druku mogą stać się idealnym towarzyszem zabaw na deszczowe dni i długie jesienne wieczory dla Waszych pociech.

Sałata kolorowanka warzywo
Sałata kolorowanka dla dzieci
Kolorowanki owoce. Wiśnie do pokolorowania
Wiśnie Kolorowanka do wydrukowania
Rzodkiewki. Kolorowanki dla dzieci.
Pęczek rzodkiewek do pokolorowania. Użyj odcieni koloru czerwonego oraz zielonego.
Śliwki kolorowanka z owocami
Kolorowanka z soczystymi śliwkami

Owoce Kolorowanki dla dzieciOwoce Kolorowanki dla dzieci

Prezentowane przez nas strony zawierają owoce i warzywa z całego świata. Znajdziesz u nas pospolite jabłka, maliny, porzeczki, śliwki czy gruszki, jak również nieco egzotyczne owoce takie jak marakuja lub smoczy owoc. Nasza galeria prezentuje również warzywa: czosnek, brokuł, marchew, kukurydza, szparagi i wiele, wiele innych tych znanych… i mniej znanych warzyw.

Kolorowanka Brokuł
Pyszne i zdrowe brokuły czekają na pokolorowanie
Smoczy owoc. Kolorowanka smoczy owoc
Kolorowanka smoczy owoc

Kolorowanki z owocami i warzywami. Idealne wprowadzenie do dziesiątek owoców i warzyw.

Nasze kolorowanki z owocami i warzywami będą doskonałym wprowadzeniem do dziesiątek owoców i warzyw. Mogą być cennym narzędziem edukacyjnym dla najmłodszych – ale z pewnością zachwycą również nieco starszych fanów kolorowanek i małych ogrodników :) Kolorowanki przydadzą się również małym domowym kucharzom, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat rodzajów warzyw!

Kredki, farby i mazaki w dłoń! Zaczynajmy zabawę!

Arkusze przygotowaliśmy w standardowym formacie A4, do ich wydrukowania potrzebujesz drukarki laserowej lub atramentowej. Natomiast do kolorowania dzieci mogą używać wszelakich kredek, flamastrów, mazaków lub farb. Następnie po skończonej pracy Wasze pociechy mogą przywiesić najlepszy rysunek w swoim pokoju, pochwalić się nim na naszym facebooku lub podarować bliskiej osobie. Kolorowanie to doskonała forma zabawy, ale również rodzaj rozrywki, która rozwija i pozytywnie wpływa na kreatywność, koncentrację oraz wyobraźnię.

Pomidory kolorowanki.
Soczyste pomidory
Ogórek kolorowanka dla dzieci (2)
Ogórek zielony
Kolorowanki Warzywa. Kolorowanka mix warzyw.
Malowanki z Warzywami
Kiwi kolorowanka z owocami dla dzieci. Kolorowanka owoce.
Kiwi kolorowanka dla dzieci
Jabłka na gałęzi. Kolorowanki owoce do druku
Jabłka czekają na pokolorowanie
Kolby kukurydzy kolorowanka dla najmłodszych. Kolorowanki warzywa.
Jeśli lubicie kukurydzę to jest to kolorowanka specjalnie dla Was!
Drzewko cytrynowe kolorowanka. Kolorowanka owoce.
Drzewko cytrynowe

Przypominamy – pełne galerie z owocami i warzywami znajdziecie w odpowiednich działach na naszej stronie, które linkujemy poniżej:

Kolorowanki Owoce 

Kolorowanki Warzywa

Kolorowanki owoce. Kosz z Jabłkami do pokolorowania
Kosz z Jabłkami do pokolorowania

Podsumowując:

Kolorowanki z owocami i warzywami przeznaczone są dla chłopców i dziewczynek w wieku od 2 do 10 lat (wiek przedszkolny i szkolny). Nasza galeria malowanek pomoże Twoim dzieciom poznać nazwy owoców i warzyw a także ułatwi im zapamiętanie ich kolorów. Nasze malowanki wypełnione są najlepszymi owocami i warzywami, po to abyście wspólnie mogli spędzić długie godziny na kolorowaniu i poznawaniu bogactwa świata roślin. Ponadto może i wśród Was znajdują się małe niejadki, które dzięki naszym kolorowankom zdecydują się na spróbowanie nowych smaków owoców i warzyw? :)