Nowość kolorowanki z Smerfami do druku

Kochaś i Smerfetka Kolorowanki Smerfy

Jeśli szukasz zabawnych i jednocześnie edukacyjnych malowanek dla dzieci to dobrze trafiłeś – kolorowanki z Smerfami będą idealnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twoich dzieci.

Dziś na ŚwiecieKolorowanek pojawiła się nowa kategoria Kolorowanki Smerfy. Dlatego też z tej okazji powstał ten post – zaprezentujemy Wam tutaj część darmowych kolorowanek, które znajdują się w głównej kategorii z Smerfami. Oczywiście każda kolorowanka z Smerfami jest bezpłatna i możesz ją pobrać i wydrukować.

Nasze prace są w 100% darmowe, wszystko o co prosimy to polecanie naszych treści znajomym lub rodzinie, oraz udostepnienie swoich prac w mediach społecznościowych – na przykład na naszym profilu Facebookowym :)

Jeśli chcecie opublikować nasze kolorowanki swojej stronie lub Blogu wystarczy, że podlinkujecie je odnośnikiem do naszej strony.

Eksperymenty u Papy Smerfa

Kolorowanki Smerfy. Eksperymenty u Papy Smerfa Kolorowanka

Papa Smerf wraz z swoją pomocnicą wykonuje kolejne eksperymenty. Czy stworzenie eliksiru wzrostu się uda? Tego nie wiemy, jednak na pewno kolorowanie tego rysunku zapewni Wam wiele frajdy. 

KOLOROWANKA Smerf Laluś na plaży

Smerf Laluś na plaży Kolorowanka

Ahh jak przyjemnie… Lato, plaża, słońce… Pokoloruj Smerfa smażącego się na plaży.

Smerf skaczący w kałuży kolorowanka.

Smerf skacze w kałuży i deszczu Kolorowanka

Kolorowanka Smerfa z parasolem. Wesoły Smerf tańczy w deszczu… co za plusk!

Kolorowanka Smerf Pirat steruje okrętem.

Smerf Pirat Kolorowanka do druku

Wybierz się w szaloną podróż w poszukiwaniu ukrytych skarbów z Smerfem Piratem. Okręt już czeka! Czas na przygodę!

Kolorowanka z Śpiącym Smerfem

Smerf śpioch na księżycu. Kolorowanki z Smerfami

Czas do łóżka! Mały Smerfie – pora spać!. Wygląda na to, że księżyc już śpi? Śpij mocno i miej słodkie sny. Jakich kolorów użyjesz w tej kolorowance?

Kolorowanka Kochaś wręcza kwiatek Smerfetce.

Kolorowanki Smerfy - Smerf daje kwiat Smerfetce kolorowanka

Kochaś wręcza piękny kwiat Smerfetce. Piękna scena na pewno lepiej będzie wyglądała w kolorze. Pobierz tą kolorowankę i wydrukuj całkowicie za darmo!

Kolorowanka Smerfetka wąchająca kwiatek.

Smerfetka z polnym kwiatem do pokolorowania

Ważne jest, aby zatrzymać się i powąchać kwiaty – to jest to, co uwielbia robić Smerfetka! Wspaniała kolorowanka przedstawiająca Smerfetkę z pachnącym kwiatkiem.

Kolorowanka Laluś przegląda się w lustrze

Smerf Laluś na łóżku patrzy w lustro

Laluś jak tylko się obudzi od razu sięga po lusterko, aby sprawdzić czy jest nadal najpiękniejszym z Smerfów. W trakcie kolorowania nie zapomnij pokolorować kwiatka na kapeluszu.

Zima w wiosce Smerfów kolorowanka.

Kolorowanka Smerfy zima w wiosce Smerfów

Spójrzcie tylko jak bawią się Smerfy w zimę. Szalone zabawy w śniegu, bitwa na kulki i oczywiście budowa bałwana. Dodajmy trochę kolorów tej zimowej scenerii!

Sięgnij po więcej przejdź do strony Kolorowanki Smerfy

Mamy nadzieję, że spodobały Ci się kolorowanki, które tutaj zaprezentowaliśmy. Jeśli masz ochotę na więcej Smerfowych kolorowanek koniecznie zajrzyj do głównej kategorii. Czeka tam na Was kilkadziesiąt gotowych do pobrania i pokolorowania malowanek. 

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi kolorowankami, polub nasz Facebookowy profil, lub dodaj naszą stronę do ulubionych w przeglądarce. 

Widzieliście już nasze Kolorowanki z Hello Kitty?