Podsumowanie nowości ostatniego tygodnia.

Malowanki Zima, Pokemon i Święta to ostatnie nowości na Świecie Kolorowanek!

Nadeszła jesień – dni stają się chłodniejsze, za oknem coraz szybciej robi się ciemno. Chcąc zapewnić rozrywkę Waszym pociechom w postaci darmowych tematycznych kolorowanek pracujemy na pełnych obrotach i nie zwalniamy tempa. Nadszedł czas na małe podsumowanie nowości ubiegłego tygodnia jakie pojawiły się w Świecie Kolorowanek.

Ash, Pikachu – mamy je prawie… wszystkie :)

Jedną z „większych” nowości są bez wątpienia kolorowanki z bohaterami serialu animowanego Pokemon. Cieszące się od kilku lat niezwykłą popularnością Pokemony zawitały na naszej stronie. Na tą chwile jest to niespełna 50 gotowych do wydrukowania arkuszy z Ashem i najpopularniejszymi Pokemonami.

Malowanki z kotkami dla małych i dużych. 

Kolejna nowość o której warto wspomnieć to kolorowanki z kotkami. Ogromna popularność kotów przekłada się na duże zainteresowanie naszych czytelników kolorowankami z kotkami. Od teraz możecie je pobrać i wydrukować całkowicie za darmo. Na tą chwilę jest to 18 kolorowanek jednak zapewniamy, że ta kolekcja będzie stale się powiększać, przez co miłośnicy i właściciele kotów będą mogli cieszyć się nowymi i zabawnymi arkuszami do druku.

Zimowe i świąteczne kolorowanki na długie wieczory.

Co prawda na zewnątrz możemy podziwiać jesień w pełni, my już powolutku szykujemy się do zimy i świąt Bożego Narodzenia. W dziale kolorowanki edukacyjne pojawiły się kolorowanki nawiązujące do zimowej pory roku, oprócz popularnych obrazków zimowych krajobrazów, sanek i bałwanków przygotowaliśmy również kolorowanki dla dorosłych z nieco bardziej skomplikowanymi wzorami. 

Podstrona kolorowanki Świąteczne nawiązująca do świąt Bożego Narodzenia również powiększyła się o całkiem pokaźną ilość nowych kolorowanek. Boże Narodzenie to wspaniały i wyjątkowy czas w roku, wyczekiwany przez miliony ludzi na całym świecie. Niewiele rzeczy wprowadza nas w świąteczny nastrój tak jak piękne choinki i ozdoby świąteczne. Nasze kolorowanki z dekoracjami świątecznymi, sprawdzą się idealnie jako świąteczna zabawa na długie zimowe wieczory.