Jak narysować Hello Kitty? #1

Witajcie w naszej nowej serii samouczków i poradników rysowania! Z dumą prezentujemy Wam pierwszy odcinek, w którym krok po kroku pokazujemy, jak narysować Hello Kitty

Wystarczy kilka prostych ruchów ołówkiem, a już wkrótce będziecie cieszyć się własnym rysunkiem tego sympatycznego kociaka. Niezależnie od tego jakie macie doświadczenie z rysowaniem, nasz filmik stworzony został z myślą o wszystkich poziomach umiejętności. 

Kliknij link i dowiedz się jak narysować Hello Kitty, lub zobacz materiał wideo bezpośrednio z naszej strony.

Filmik z nauką rysowania Hello Kitty to dopiero początek. Z przyjemnością ogłaszamy, że nasza nowa seria będzie skupiać się na postaciach z bajek i komiksów. Czekają na Was fascynujące lekcje rysowania, które odkryją tajniki tworzenia Waszych ulubionych bohaterów. 

Zapraszamy również do subskrypcji naszego kanału na YouTubie, koniecznie kliknijcie w „dzwoneczek” tak aby żadna lekcja rysowania Was nie ominęła. 

Na koniec nie zapomnijcie podzielić się swoimi wspaniałymi dziełami, oznaczając nas i dodając #SwiatKolorowanek na Instagramie i Facebooku. Bawcie się dobrze i pozwólcie swoim umiejętnością rozkwitać.

Jeśli uwielbiacie Hello Kitty i kochacie spędzać kolorując, to mamy dla Was coś wyjątkowego! Zapraszamy do pobrania darmowych kolorowanek z Hello Kitty, dostępnych na naszej stronie!