Kolorowanki Plants vs Zombies

Kolorowanki Plants vs Zombies to wyjątkowe arkusze do druku specjalnie dla fanów animowanej gry dla dzieci o nazwie Plants vs Zombies. Gra od kilku lat bawi dzieci i dorosłych swoją fabułą i grywalnością. Jeśli jesteś rodzicem dziecka, które zwariowało na punkcie rywalizacji roślin z zombiakami to kolorowanki Plants vs Zombies będą dla Was idealnym rozwiązaniem na spędzanie wolnego czasu.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ponad 30 wspaniałych malowanek do wydrukowania, aby Twoje dzieci mogły cieszyć się ulubionymi postaciami w formie nowego hobby jakim może być kolorowanie!

KOLOROWANKI PLANTS VS ZOMBIES

Kolorowanki Rośliny kontra Zombie są odpowiednie dla dzieci w każdym wieku. Powyższe darmowe arkusze do druku zostały zainspirowane zdjęciami i postaciami z gry.

Plants vs Zombies to popularna gra opracowana przez firmę PopCap Games, po raz pierwszy zadebiutowała na komputerach PC w 2009 roku, od tego czasu pojawiła się również w wersjach na popularne konsole oraz telefony komórkowe. W grze wcielamy się w rolę gospodarza na farmie podczas zagłady zombie. Kiedy horda wygłodniałych zombie zbliża się do naszej farmy różnymi ścieżkami, gracz. Gospodarz musi chronić dom sadząc na ścieżkach drzewa i rośliny – mające niezwykłe moce – potrafią strzelać kulkami oraz nasionami. Aby wygrać rundę musimy pokonać wszystkich zombie, którzy przypuścili atak na naszą posesję, jeśli się to nie uda – musimy spróbować ponownie. 

Nasze darmowe arkusze do druku zawierają wiele postaci z którymi możemy spotkać się na różnych etapach gry – są to rośliny, ludzie oraz zombie. Obrazki do kolorowania, które dla Was przygotowaliśmy są zarówno proste jak i skomplikowane, dzięki temu znajdziecie tutaj coś dla dzieci, które dopiero rozpoczynają przygodę z kolorowaniem. Dzieci z przyjemnością będą spędzać czas po szkole oglądając i malując kolorowanki. 

Niejednokrotnie pisaliśmy o tym, dlaczego kolorowanie jest zabawne i relaksujące. Dodatkowo poprawia zdolności motoryczne dziecka w wieku rozwojowym, poprawia koncentrację i jego kreatywność. Jeśli zachęcisz dziecko do aktywności, która będzie stymulować jego wyobraźnię i kreatywność, może to być wspaniały sposób na wspólne spędzanie czasu.

Jeśli podobają Ci się nasze kolorowanki Plants vs Zombies, będzie nam miło gdy udostępnisz link do tej strony swoim przyjaciołom lub rodzinie. Być może i wśród nich znajdą się fani kolorowania i z chęcią dołączą do wspólnej zabawy z malowankami.