Kaczor Donald Kolorowanki

Kolorowanki Kaczor Donald

Kolorowanki Kaczor Donald to nasza propozycja dla Wszystkich fanów jednej z najbardziej  sympatycznych i kultowych postaci z kreskówek wszech czasów.

Nasz główny bohater, tytułowy Kaczor Donald od lat trzydziestych ubiegłego stulecia obecny jest na ekranach telewizorów i ekranów kin, wystąpił w kilkuset kreskówkach, pełnometrażowych filmach oraz grach wideo, jest także obecny w komiksach i prasie przeznaczonej dla dzieci.

Kaczor Donald słynie z na wpół zrozumiałej mowy i nieco drażliwej osobowości, jednak jego wybuchowy charakter w połączeniu z dobrodusznością tworzy z niego charyzmatycznego bohatera, uwielbianego przez dzieci i dorosłych na całym świecie.

Kolorowanki Kaczor Donald.

Kolorowanki Kaczor Donald są bardzo popularne wśród dzieci w każdym wieku. Dlatego też wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom przygotowaliśmy szereg rozmaitych kolorowanek zarówno prostych dla młodszych dzieci, jak i skomplikowanych dla nieco starszych dzieciaków.

Przed Wami zbiór ponad 20 świetnych kolorowanek tej uroczej postaci z kreskówek w różnych nastrojach oraz rolach. Oczywiście wszystkie poniższe kolorowanki z Kaczorem Donaldem możecie pobrać i wydrukować całkowicie za darmo. Oprócz kolorowanek z Kaczorem Donaldem przygotowaliśmy także kilka arkuszy do druku z jego przyjaciółmi Myszką Mickey, Goofym oraz ukochaną Donalda, kaczuszką Daisy.

Kolorowanki Kaczor Donald

Kaczor Donald to mieszanka różnych cech osobowości. Zacznijmy nasze odkrywanie tej popularnej postaci Disneya od tej interesującej kolekcji arkuszy do kolorowania Kaczor Donald.

Mamy nadzieję, że dobrze będziecie bawić się kolorując różne osobowości Kaczora Donalda na naszych ilustracjach. W końcu Kaczor Donald jest najczęściej goszczącą postacią w komiksach, nie licząc super bohaterów, więc nie może być inaczej :)

Co ciekawe znajduje się on również na liście 50 najbardziej rozpoznawalnych postaci z kreskówek wszechczasów. Tak więc życzymy Wam udanej zabawy w kolorowanie w towarzystwie Donalda i jego przyjaciół!