Kolorowanka Rayman

Kolorowanki Rayman

Kolorowanki Rayman  to seria darmowych arkuszy do druku przedstawiających bohaterów platformowej gry dla dzieci z serii Rayman. Fabuła gry opowiada nam o przygodach Raymana – tytułowego bohatera, który z naszą pomocą musi uchronić świat przed zbliżającą się zagładą. Aby to zrobić Rayman wraz z swoimi przyjaciółmi musi wykorzystując przeróżne umiejętności pokonać kilkadziesiąt pełnych pułapek poziomów. 

Saga Rayman ma swój początek w 1995 roku, kiedy to światło dzienne ujrzała pierwsza część gry, następnie sukcesywnie na rynku gier wideo pojawiały się kolejne części przygód naszego bohatera. Ogromna popularność Raymana spowodowała, że powstało zapotrzebowanie na kolorowanki Rayman, dlatego też przygotowaliśmy dla Was serię kilkunastu darmowych malowanek, które możecie pobrać z naszej strony całkowicie za darmo. Aby pobrać kolorowankę w dużej rozdzielczości wystarczy kliknąć w miniaturkę wybranego obrazka.

Kolorowanki Rayman

Malowanki Rayman

Jesteśmy pewni, że z kolorowankami Rayman dzieci nie będą miały czasu na nudę. Kolorowanki i malowanki to prosta i przyjemna czynność, która bez wątpienia pobudzi wyobraźnię dziecka. Kolorując jednocześnie ćwiczymy i trenujemy zdolności motoryczne, pracujemy nad koncentracją i pobudzamy skupienie. Jest to niezwykle istotne szczególnie podczas pierwszych lat nauki w przedszkolu i szkole.

Jeśli spodobały Wam się kolorowanki Rayman, będzie nam niezmiernie miło jeśli podzielicie się linkiem do naszej strony z Waszymi znajomymi lub rodziną – być może i oni znajdą tutaj coś dla siebie.