Kolorowanki Światowy Dzień Śniegu

Kolorowanki Światowy Dzień Śniegu to nasza kolekcja arkuszy do druku przedstawiających malowanki z śnieżynkami i płatkami śniegu, które możecie pobrać i wydrukować całkowicie za darmo!  Arkusze z płatkami śniegu przydadzą się na zajęciach przedszkolnych lub szkolnych o tematyce śniegu i zimy, ponadto wybrane wzory mogą posłużyć jako materiały do rękodzieła, przy tworzeniu ozdób z płatkami śniegu.

W okresie świątecznym uwielbiamy tworzyć przeróżne ozdoby przedstawiające śnieżne płatki i następnie wieszać je na choince lub ozdabiać nimi okna, aby nasze mieszkania pięknie się prezentowały, tworząc radosną, świąteczną atmosferę.

Kolorowanki Światowy Dzień Śniegu. 

Kolorowanki to dla dzieci świetny sposób na spędzanie wolnego czasu, kolorując rozwijamy zdolności motoryczne, kreatywność i przede wszystkim relaksujemy się i wyciszamy. Ponieważ w grudniu obchodzimy Święta Bożego Narodzenia oraz niedługo po nich Światowy Dzień Śniegu, zachęcamy do pobrania i kolorowania tych bezpłatnych arkuszy z płatkami śniegu. Gwarantujemy, że malowanki to świetna zabawa dla dzieci w każdym wieku!

Każdy z powyższych arkuszy do druku przedstawiający płatek śniegu został przygotowany w wygodnym do pobrania i druku formacie A4. Aby pobrać kolorowankę w dużej rozdzielczości, wystarczy kliknąć na wybraną miniaturkę z powyższej galerii. 

Jeśli szukacie innych tematycznych kolorowanek związanych z zimą i świętami zapraszamy do odwiedzenia naszych pozostałych podstron z kolorowankami: