Zygzak Mc Queen Kolorowanka dla dzieci

Kolorowanki Auta: Cars

Kolorowanki Auta. Włącz się do wyścigu.

Kolorowanki Auta to darmowe arkusze do druku z rysunkami z filmu Cars. Film został wydany w 2006 roku, a Cars 2: 5 lat później. Są to filmy animowane z rodziny Disneya. Głównymi bohaterami są przesympatyczne wyścigowe samochody posiadające cechy ludzkie.

Głównym i najbardziej rozpoznawalnym bohaterem bajki dla dzieci Cars jest Zygzak McQueen, czerwony samochód. Jako ciekawostkę warto wspomnieć o tym, że przypisano mu numer 95, ponieważ jest to data pierwszego udanego filmu Disney Pixar a mianowicie: Toy Story.

Najlepsze kolorowanki Auta. Pobierz i wydrukuj za darmo.

Kolorowanki Auta / Cars  to zabawny sposób dla dzieci w każdym wieku, aby rozwijać kreatywność, koncentrację, zdolności motoryczne i rozpoznawanie kolorów. Przygotuj swoich małych fanów Aut na nowy film Auta 3 dzięki tym zabawnym kolorowankom Disney Cars. Przewiń w dół, aby zobaczyć różne kolorowanki do druku, gry i zabawy z Autami.

Darmowe kolorowanki Auta Cars dla dzieci w każdym wieku.

Możesz je pobrać lub wydrukować do pokolorowania. Kolorowanki możesz również zaoferować rodzinie i przyjaciołom, lub wykorzystać w trakcie imprezy urodzinowej.

Chcesz wydrukować kolorowankę?

Najpierw kliknij na miniaturkę kolorowanki, którą chcesz wydrukować. Po kliknięciu kolorowanka ukaże się w pełnym rozmiarze. Następnie wystarczy kliknąć na powiększoną kolorowankę, kliknąć prawym przyciskiem myszy menu i wybrać „Drukuj …” lub „Wydrukuj kolorowankę”.

Chcesz zapisać na komputerze kolorowankę?

Kolorowanki można również wydrukować później. Najpierw kliknij na miniaturkę kolorowanki, którą chcesz zapisać. Kliknięcie na kolorowankę spowoduje wyświetlenie jej w pełnym rozmiarze. Następnie wystarczy kliknąć na powiększoną kolorowankę, kliknąć prawym przyciskiem myszy menu i wybrać „Zapisz obraz jako …”