Kolorowanki Spiderman

Kolorowanki Spiderman

Poniżej prezentujemy Wam najlepsze kolorowanki Spiderman, które możecie pobrać i wydrukować w domu. Początki historii Spidermana sięgają roku 1962, kiedy to Stan Lee przedstawił światu postać Człowieka Pająka w jednym z swoich komiksów. Spiderman to jeden z najbardziej rozpoznawalnych super bohaterów komiksów serii Marvell uwielbiany przez dzieci i dorosłych na całym świecie.

Ogromna popularność Spidermana i stała obecność w popkulturze i mediach spowodowała, że jego postać znalazła się również na naszych kolorowankach. Spiderman jest bardzo charakterystyczny i rozpoznawalny. 

Kolorowanki Spiderman.

Bohater naszych kolorowanek posiada czerwono-granatowy strój oraz czarno białe oczodoły na swojej oryginalnej czerwonej masce, przeplatanej pajęczą siecią. Jest sprawny fizycznie, niezwykle silny i wysportowany, dodatkowo potrafi „strzelać” pajęczą siecią. Kolorowanki Spiderman to wysokiej jakości czarno białe rysunki, które już teraz możecie pobrać i pokolorować według powyższych wskazówek. 

Człowiek Pająk – bo tak w dosłownym znaczeniu możemy nazywać Spidermana, to Peter Parker za dnia zwyczajny, niczym nie wyróżniający się chłopak. Nocą zaś przeistacza się w prawego i szlachetnego super bohatera, który ratuje świat. Swoje niezwykłe umiejętności Peter zawdzięcza ugryzieniu napromieniowanego pająka, które otrzymał wraz z jadem. Kolorowanki Spiderman to wspaniała zabawa dla wszystkich dzieci i fanów naszego bohatera.