Kolorowanki Shopkins. Babeczka i torcik Shopkins

Shopkins kolorowanki

Kolorowanki Shopkins.

Jesteście gotowi na świetną zabawę w kolorowanie, z słodkimi figurkami kolekcjonerskimi? Zatem do dzieła!  Przedstawiamy Wam kolorowanki Shopkins!

Każda z figurek Shopkins ma swoje imię, niepowtarzalny wygląd oraz hobby. Dotychczas w kilku seriach zostało wydanych kilkaset unikalnych Shopkinsów!
W Świecie Kolorowanek mamy dla Was kilkadziesiąt fantastycznych darmowych kolorowanek z postaciami wybranych serii Shopkins. 

Producentem Shopkinsów jest założona w 1985 roku w Australii firma Moose Toys. Figurki z serii Shopkins zostały przedstawione i wprowadzone na rynek w 2014 roku i niemal od razu pokochały je dzieci na całym świecie. O niewątpliwym sukcesie i ogromnej popularności Shopkins przemawia fakt, że do tylko grudnia 2015 roku sprzedano ponad 115 milionów zestawów i figurek powiązanych z serią „Shopkinsów” na całym świecie!

Kolorowanki Shopkins

Shopkins wizualnie nawiązują do popularnych przedmiotów jakie znajdziemy w sklepach spożywczych lub supermarketach; takich jak tabliczka czekolady, ciastko z kawałkami czekolady, słodkie jabłko, gruszka, toster lub pilot do telewizora. W serii Shopkins występują również postacie ludzkie w miksie zwanym Shoppies.

Każda z figurek została starannie zaprojektowana i wykonana, co powoduje, że dzieci marzą o zebraniu jak największej kolekcji. Przygotowane przez nas kolorowanki Shopkins, możecie pobrać całkowicie za darmo, w dużej rozdzielczości a następnie wydrukować na drukarce w domu. Aby przejść do kolorowanki w większym rozmiarze wystarczy kliknąć na wybraną miniaturkę. 

Kolorowanki Shopkins.

Kolorowanki Shopkins to gwarancja świetnej zabawy na kilkanaście godzin dla dzieci i dorosłych. Wspólne kolorowanie wybranych Shopkinsów to wspaniały sposób na wspólne spędzenie czasu i pogłębianie relacji rodzinnych. Malowanki Shopkins oprócz zabawy to także metoda na rozwijanie kreatywności, myślenia, koncentracji i cierpliwości dla dzieci w każdym wieku.

Kolorując możecie użyć wszystkich swoich ulubionych środków artystycznych takich jak farby plakatowe, flamastry lub kredki aby ożywić te czarno-białe rysunki Shopkins.

Gdy już pokolorujecie swoje ulubione malowanki Shopkins, mamy nadzieję, że udostępnicie je na naszej stronie na Facebooku, abyśmy mogli je zobaczyć!

Uwielbiamy oglądać Wasze piękne i kolorowe rysunki i tym razem nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak pokolorujecie te urocze postacie Shopkins!

Będzie nam miło, jeśli udostępnicie naszą stronę rodzinie lub znajomym, być może i oni znajdą tutaj coś dla siebie!