Laurki dla babci i dziadka – 18 pomysłowych kolorowanek.

Laurki dla Babci i Dziadka pomogą wyrazić miłość i podziękowanie dziadkom za wszystko co dla nas robią i jak bardzo nam pomagają. Okazji do okazania uczuć i wyrazu podziękowania jest bez liku, najczęściej jednak laurki dla dziadków wręczamy im w dniu ich święta, czyli 21 i 22  stycznia. Przygotowane przez nas pliki, po pobraniu i wydrukowaniu można po kolorować przy użyciu kredek, flamastrów farb lub brokatów. Wydrukowana Laurka dla Babci i Dziadka będzie niewątpliwym ułatwieniem pracy dla najmłodszych dzieci, które nie potrafią jeszcze dobrze pisać i rysować. 

Jak już wspominaliśmy Laurki dla Babci i Dziadka to wyjątkowy i wspaniały prezent z okazji ich święta. Dzieci chętnie przygotowują i malują laurki, aby ułatwić nieco zadanie Waszym pociechom przygotowaliśmy 18 gotowych wzorów laurek, które możecie pobrać na dysk komputera a następnie wydrukować. 

Przewiń stronę w dół, aby zobaczyć wszystkie laurki jakie przygotowaliśmy, następnie wspólnie z dzieckiem wybierz tą, która najbardziej Wam się podoba. Następnie wystarczy kliknąć i wydrukować obrazek na kartce w formacie A4. Po kolorowaną laurkę możecie dowolnie ozdobić, nie zapomnijcie również o wypełnienie laurki wewnątrz ciekawym rysunkiem lub wyjątkowymi życzeniami. 

Sprawdźcie koniecznie nasze Kolorowanki Dzień Babci i Dziadka znajdziecie tam podobne wzory i arkusze do druku i po kolorowania, jednak nie w formie laurek a kolorowanek do druku. 

1. Laurki Dla Babci i Dziadka

Proste laurki do pokolorowania z postaciami Babci i Dziadka. Laurki stworzone dla bardziej doświadczonych adeptów kolorowania.

2. Super Babcia i Super Dziadek

Wyjątkowe grafiki przedstawiające Babcię i Dziadka w formie komiksowych super bohaterów. Laurkę po wewnętrznej stronie możecie uzupełnić życzeniami lub okolicznościowym wierszykiem.

3. Laurki dla Babci i Dziadka - serduszka.

Jeden z najbardziej klasycznych wzorów, piękne duże serce, które możecie pokolorować soczystym czerwonym kolorem. Możecie również wewnątrz serca narysować Babcię lub Dziadka. Na pewno taka laurka sprawi im wiele radości.

4. Laurki dla Babci i Dziadka - Kwiaty.

Piękna laurka z motywem kwiatowym. Całość można uzupełnić własnym rysunkiem lub okazjonalnymi życzeniami.

4. Dzień Babci i Dziadka - Kochanym Dziadkom.

Przepiękne kartki do po kolorowankami przedstawiające seniorów.  Choć nie koniecznie muszą oni być podobni do Waszych dziadków – rysunki te mają znaczenie symboliczne i na pewno wywołają uśmiech na twarzach babci i dziadka.

5. Dzień Babci i Dziadka - laurki do pokolorowania

Piękne kolorowe kwiaty w wazonie, laurki przygotowane osobno dla dziadka i osobno dla babci. Wewnątrz wpiszcie gorące życzenia dla kochanych dziadków.

6. Laurki na dzień Babci i Dziadka - kolorowanki do druku

Kolejne laurki to uniwersalne wzory z pięknymi bukietami kwiatów. Mogą posłużyć jako jedna wspólna laurka dla dziadków, lub osobno jako kartka dla dziadka lub babci. Gwarantujemy, że dziadkowie będą zachwyceni.

7. Laurki na dzień Babci i Dziadka - kolorowanki do druku

Kwiaty to zdecydowanie jeden z najlepszych motywów laurkowych, stąd też dominuje w naszych wzorach. Pierwsza laurka z lewej strony posiada pusty nagłówek, które starsze dzieci mogą dowolnie spersonalizować.

8. LaurkA na dzień Babci i Dziadka wzór do druku

Sympatyczna kolorowanka z komiksowymi twarzami Babci i Dziadka zamyka nasze dzisiejsze zestawienie, całość można uzupełnić ciekawym wierszykiem, oryginalnym rysunkiem wewnątrz lub pełnymi miłości życzeniami.