Kolorowanki Stacyjkowo. Lokomotywy Stacyjkowo do wydruku.

Kolorowanki Stacyjkowo

Kolorowanki Stacyjkowo to coś wyjątkowego dla wszystkich fanów brytyjskiego programu telewizyjnego dla dzieci oraz pociągów i wszystkiego co z nimi związane! Stacyjkowo jest serialem animowanym stworzonym w całości technologii komputerowej, który dzięki przesympatycznym postaciom pociągów oraz chwytliwej piosence tytułowej skradł małe serca na całym świecie!

Stacyjkowo, oprócz perypetii głównych bohaterów, skupia się na funkcji edukowania najmłodszych widzów; m.in.: o ich obowiązkach społecznych oraz pozytywnych wartościach jakimi warto kierować się w życiu. Dzięki swojej popularności serial zainspirował także twórców gier wideo, ubrań, gadżetów oraz serii zabawek z pociągami, przez co jeszcze bardziej zaistniał w dziecięcym świecie fantazji i zabawek.

Kolorowanki Stacyjkowo. 

Poniżej prezentujemy Wam kilkanaście kolorowanek Stacyjkowo z bohaterami i scenkami nawiązującymi do serialu. Możecie je darmowo pobrać a następnie wydrukować, klikając w wybrany obrazek. 

Z całą pewnością, każda z powyższych kolorowanek Stacyjkowo będzie wyjątkowa dla najmłodszych. Ponieważ kolorując spędzą kreatywnie czas i co najważniejsze pozostaną z dala od ekranów smartfonów i telewizorów, jednoczenie mogą zostać z znajomymi z ulubionego programu telewizyjnego.

Jeśli spodobały Ci się malowanki, które przygotowaliśmy, prosimy udostępnij link do naszej strony rodzinie lub przyjaciołom, możesz to zrobić na swoich mediach społecznościowych. Być może i Twoi przyjaciele znajdą tutaj coś dla siebie!