Masza i Niedźwiedź kolorowanki

Kolorowanki Masza i Niedźwiedź

Kolorowanki dla dzieci Masza i Niedźwiedź

Masza i niedźwiedź to popularny rosyjski serial animowany, który po raz pierwszy wyemitowano w telewizji w 2009 roku. Serial od początku zyskał sympatię najmłodszych widzów, stąd też nie może zabraknąć go na naszej stronie – witamy na stronie Kolorowanki Masza i Niedźwiedź. 

Masza – bohaterka filmu to mała i złośliwa 3-letnia dziewczynka, a jej przyjaciel to bardzo miły i uczynny Niedźwiedź. Każdy odcinek opowiada nam inną zabawną historię o kłopotach Maszy.

Pobierz i wydrukuj kolorowanki Masza i Niedźwiedź za darmo:

Poniżej prezentujemy bohaterów serialu Masza i Niedźwiedź w zabawnych scenkach i sytuacjach z serialu. Pobierz i wydrukuj nasze kolorowanki Masza i Niedźwiedź za darmo.

Wybierz się w magiczną przygodę, ulubiona kolorowanka Masza i Niedźwiedź czeka na Ciebie

Masza i Niedźwiedź Bajka:

Malutka Masza jest zarówno zabawna jak i bardzo złośliwa, bardzo często niechcący powoduje sporo kłopotów pozostałym mieszkańcom lasu. W związku z tym zwierzęta z bajki, widząc lub słysząc Maszę uciekają w popłochu. Bajka swą fabułą jest niezwykle atrakcyjna dla dzieci od 2 roku życia, które chętnie oglądają Maszę i Niedźwiedzia wspólnie z rodzicami. Masza i Niedźwiedź realizowana jest w leśnej scenerii wzbogaconej rosyjskimi zwyczajami i stylem. Dlatego też staramy się to też przekazać w naszych kolorowankach dla dzieci Masza i Niedźwiedź

Sympatyczny serialowy Niedźwiedź 

Serialowy Niedźwiedź przedstawiony jest w bardzo przyjaznym i sympatycznym świetle. Ponieważ w prawdziwym życiu jest to duże i raczej agresywne zwierzę. Dzięki serialowi Masza i Niedźwiedź dzieci mają okazję poznać go z strony przyjacielskiego i pełnego humoru zwierzęcia.

Bajka została zaprojektowana z myślą o najmłodszych widzach. Dlatego też bohaterowie porozumiewają się głównie za pomocą wymownych gestów przez co można ją oglądać nawet bez lektora lub umiejętności czytania napisów. 

Serial Masza i Niedźwiedź doczekał się premiery w ponad 120 krajach na świecie. Animacje z serialu biją rekordy popularności również w serwisie YouTube. Wydano również sporo gadżetów w postaci książek, lalek, kolorowanek czy naklejek z Maszą i Niedźwiedziem. 

Kolorowanki do druku Masza i Niedźwiedź

Mając na celu przybliżenie dzieciom tego świetnego serialu animowanego, chcemy Wam oferować zupełnie darmowe kolorowanki do druku Masza i Niedźwiedź. Reasumując, mamy nadzieję, że z tymi zabawnymi malowankami dzieci stworzą swoje własne arcydzieła. I po cichu liczymy, że chętnie wrócą po więcej ulubionych kolorowanek na naszą stronę!