Nowy Rok Kolorowanki Sylwestrowe

Istnieje mnóstwo sposobów aby powitać Nowy Rok z przytupem; można spędzać go z przyjaciółmi, rodziną lub z pewnych względów samotnie… jednak i to nie przeszkadza w tym aby dobrze się bawić, z okazji zbliżającego się nowego roku mamy dla Was świetne kolorowanki sylwestrowe.

Kolorowanki sylwestrowe.

Poniżej prezentujemy Wam kolekcję noworocznych kolorowanek, które z pewnością będą świetnym pomysłem na urozmaicenie zabawy sylwestrowej dla dzieci, mogą zostać też prostym sposobem na umilenie sobie czasu, który spędzimy oczekując na przywitanie Nowego Roku!

Możecie wybierać spośród malowanek z napisami Szczęśliwego Nowego Roku, odliczającymi czas zegarami, fajerwerkami i nie tylko! Kolorowanie może okazać się niezwykle ciekawym zajęciem, które umili nam sylwestrowy wieczór.

Aby pobrać swoją sylwestrową kolorowankę w dużej rozdzielczości do druku wystarczy kliknąć wybraną miniaturkę z poniższej listy. Wszystkie nasze kolorowanki są darmowe i przeznaczone do użytku osobistego lub szkolnego. Tak więc nie przedłużajmy – wybierz swoją ulubioną malowankę, wydrukuj, przygotuj kredki, flamastry lub farby i przywitaj Nowy Rok z naszymi sylwestrowymi kolorowankami.

Kolorowanki noworoczne stworzyliśmy z myślą o dzieciach w każdym wieku. Mamy proste arkusze, bez drobnych szczegółów dla najmłodszych dzieci, które dopiero rozwijają swoje umiejętności kolorowania. W galerii są również bardziej szczegółowe arkusze dla nieco starszych adeptów kolorowania. Kolorowanki są świetne dla dzieci, ale do zabawy mogą przyłączyć się również pozostali członkowie rodziny!

Zawsze zachęcamy rodziców lub opiekunów, aby poświęcili trochę czasu i przyłączyli się do kolorowania. To bardzo uspokajające zajęcie dla wszystkich, budujące silne więzi i pogłębiające relacje. Dzieci uwielbiają spędzać z Wami czas, wtedy naprawdę się otwierają i są szczęśliwe.

Oczywiście możecie urozmaicić powyższe wzory dorysowując swoje kreatywne pomysły. Dzięki temu każda praca będzie z pewnością wyjątkowa i niepowtarzalna. Taki gotowy rysunek może ozdobić lodówkę, ścianę w Waszym pokoju lub „tablicę” na naszym facebooku! Wystarczy, że zrobicie zdjęcie gotowej kolorowanki i prześlecie je nam na naszych social mediach, do których linki znajdziecie w nagłówku strony! Nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć efekty Waszej pracy!