Obchodzimy Dzień Jeża. Kolorowanki Jeż.

Kolorowanki Jeż. Kolorowanki na dzień jeża dla szkół i przedszkoli.

10 listopada obchodzimy światowy Dzień Jeża, z tej okazji mamy dla Was nowe malowanki pt. „Kolorowanki Jeż„. 

Niemalże każdy z nas widział na własne oczy jeża, zdaniem wielu osób są to najsłodsze małe stworzenia zamieszkujące naszą planetę. Co prawda początkowo kolce znajdujące się na ich grzbiecie mogą nas nieco odstraszać. Jednak gdy się do nich zbliżymy możemy zobaczyć jakie to piękne i urocze małe stworzenia. 

Jeż zwykle zamieszkuje lasy i łąki, gdzie może swobodnie poszukiwać pokarmu. Kolorystyka jeży to odcienie brązu i bieli. 

Nasze darmowe kolorowanki z jeżami, przeznaczone są dla dzieci w każdym wieku, które kochają te urocze stworzenia. Kolorując możecie zachować standardowe, realistyczne kolory lub możecie poeksperymentować dając wodzę swojej wyobraźni. Efekt końcowy zależy od Ciebie, a my nie możemy doczekać się już chwili kiedy obejrzymy finał Wasej pracy. 

Po zakończeniu kolorowania jeżyków, podzielcie się koniecznie Waszymi dziełami na naszym Facebooku. Jeśli podobają Ci się nasze kolorowanki udostępnij je rodzinie lub znajomym. 

Kolorowanka Jeż dla dzieci

Nasza pierwsza kolorowanka przedstawia wesołego jeżyka, który postanowił przeczekać deszcz znajdując schronienie pod muchomorkiem. Jesienny nastrój z pewnością dobrze odzwierciedlą jaskrawe kolory towarzyszące tej porze roku.

Darmowe kolorowanki dzień jeża.

Kolejna kolorowanka przedstawia jeżyka w nieco bardziej realistycznej formie niż poprzedni rysunek. Tym razem nasz bohater przemierza las – najprawdopodobniej w poszukiwaniu pożywienia. Jesteśmy ciekawi jakich kolorów użyjesz w tej kolorowance. 

W tej kolorowance nasz uroczy przyjaciel cieszy się z swojej leśnej zdobyczy. Udało mu się zdobyć grzybka co sprawia, że jeżyk wygląda na bardzo szczęśliwego.

Po ciężkim dniu spędzonym na poszukiwaniach w lesie. Musicie przyznać, że każdemu przyda się odrobina odpoczynku. Na obrazku widzimy Jeżyka, który postanowił uciąć sobie małą drzemkę. 

Kolejna kolorowanka to jeżyk z jabłkiem. Grube kontury pomogą najmłodszym fanom kolorowanek wypełnić naszego uroczego przyjaciela odpowiednimi kolorami bez przeszkód. Przepyszne jabłko ma piękny czerwony kolor, spróbujcie uzyskać najbardziej soczysty odcień jaki tylko możecie. 

Oprócz kredek i flamastrów, możecie skorzystać również z farb akwarelowych lub plakatowych.

Spójrzcie tylko na tego słodkiego jeżyka. Może posłużyć Wam jako plakat na ścianę, ozdoba lodówki lub część przedszkolnej wystawki na temat jeży lub zwierząt leśnych. Kolorowanki z jeżykami idealnie sprawdzą się również na wszelkiego rodzaju imprezach rodzinnych i urodzinach.

W ostatniej już kolorowance szczęśliwy jeż cieszy się naturą. To kolejna szansa wykorzystanie większej ilości odważnych, wiosennych i letnich kolorów. 

Kolorowanki jeż – którą wybierzesz?

Mamy nadzieję, że nasze darmowe kolorowanki z jeżami przypadły Wam do gustu i zapewnią Waszym pociechom zabawę na długie godziny. 

Darmowe kolorowanki dzień jeża.

Wszystkie nasze kolorowanki i materiały do ​​wydrukowania są całkowicie bezpłatne. Wszystko po to abyś mógł wydrukować tyle kopii swoich ulubionych jeżowych malowanek ile potrzebujesz. Dzięki temu możesz do woli eksperymentować z różnymi kolorami i technikami malowania. 

Będzie nam bardzo miło jeśli polubisz naszą stronę na facebooku i instagramie. Możesz udostępnić ten post znajomym, lub podzielić się z innymi zdjęciami swoich prac.

Dodatkowo jeśli polubisz naszą stronę, masz gwarancję, że już nic Cię nie ominie i będziesz na bieżąco z wszystkimi naszymi nowościami. 

Sprawdź również nasze darmowe jesienne kolorowanki dla dzieci