Kolorowanki Klinika dla pluszaków

Kolorowanki Klinika dla pluszaków witajcie na naszej magicznej podstronie, poświęconej kolorowankom inspirowanym niezwykłą bajką „Klinika dla Pluszaków”! Disney Junior przedstawia nam przygody doktor Dosi, 6-letniej dziewczynki, która spieszy z pomocą wszystkim chorym zabawkom i pluszakom. Za pomocą swoich magicznych przyrządów w klinice sprawia, że zabawki znów stają się zdrowe i szczęśliwe. Teraz za pomocą naszych kolorowanek Klinika dla pluszaków, możecie przenieść się do magicznego świata doktor Dosi i pomagać jej w leczeniu zabawek nadając im nowych kolorów!

Kolorowanki Klinika dla pluszaków.

Poniżej znajdziecie miniaturki kolorowanek z bajki Klinika dla pluszków, które wystarczy kliknąć, by je pobrać i wydrukować w dużej rozdzielczości, a następnie rozpocząć kolorowanie. 

Dziękujemy za wspólne spędzenie czasu na naszej stronie i mamy nadzieję, że kolorowanie doktor Dosi i jej przyjaciół z bajki Klinika dla pluszaków dostarczyło Wam wiele radości i zabawy.

Zachęcamy Was także do udostępniania linku do naszej strony swoim przyjaciołom, być może i wśród nich znajdują się fani dr Dosi, którzy również kochają kolorowanki.