Kolorowanki Pocahontas

Kolorowanki Pocahontas to coś specjalnego dla Wszystkich maluchów i fanów  kultowego filmu animowanego produkcji Disneya o nazwie Pocahontas. Jeśli jeszcze tego nie wiecie Pocahontas jest jedną z kilkunastu księżniczek Disneya i co ciekawe jej historia oparta jest na losach postaci historycznej, która istniała w przeszłości. Obok Pocahontas w filmie mamy jeszcze okazję poznać inne postacie – takie jak John Smith, zwierzęcy przyjaciele Szop Mekko, Koliber Flit, Babcia Wierzba oraz wódz Powhatan.

Sprawdź wszystkie nasze zabawne kolorowanki Pocahontas i spraw aby stały się pięknymi obrazkami pełnymi żywych i ciepłych kolorów. Jeśli dzieci uwielbiają Disneya, możesz wykorzystać film Pokahontas jako wstęp do kolorowania, przez co dzieci będą jeszcze bardziej ekscytować się malowankami. Urocze postacie z tajemniczych lądów czekają na odkrycie. 

KOLOROWANKI Pocahontas

Filmy i inne produkcje telewizyjne Disneya są jednymi z najchętniej wybieranych tematów do kolorowania przez dzieci i nie tylko. Podobnie ma się sytuacja w przypadku filmu animowanego Pocahontas z 1995 roku. Od momentu jego powstania postać księżniczki Pocahontas zyskała powszechną popularność na całym świecie, stając się obiektem popkultury. Bohaterowie Pocahontas często pojawiają się na różnych gadżetach, przyborach szkolnych czy opakowaniach przyborów plastycznych – stąd też nie mogło ich zabraknąć pod postacią kolorowanek do druku Pocahontas.

Nasze arkusze do druku i  kolorowania są wypełnione wieloma wspaniałymi oraz kultowymi scenami z filmu dla dzieci Pocahontas. Kolorowanki są odpowiednie dla tych, którzy kochają kolorowanie i Pocahontas. Kolorowanki Pocahontas są jednym z wielu sposobów na cieszenie się tym wspaniałym filmem animowanym.