Kolorowanka z Pszczółką Mają

Kolorowanki Pszczółka Maja

Kolorowanki Pszczółka Maja

Kolorowanki Pszczółka Maja dla dzieci w każdym wieku. Dołącz do Pszczółki Mai i jej przyjaciół w ich kolorowej przygodzie. Przewiń stronę w dół aby zobaczyć wszystkie arkusze do kolorowania jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Staraliśmy się zróżnicować nasze malowanki, tak aby każdy znalazł coś dla siebie, zarówno starsze dzieci jak i przedszkolaki. 

Każdy kto oglądał bajkę lub film Pszczółka Maja i jest jej fanem na pewno znajdzie tutaj coś dla siebie. Mamy także kolorowanki z Guciem, konikiem polnym Filipem, panną Klementyną, motylicą Milą i innymi bohaterami tej wspaniałej kreskówki. Na tą chwilę przygotowaliśmy dla Was 30 zróżnicowanych kolorowanek z Pszczółką Mają. 

Malowanki Pszczółka Maja do druku

Wszystkie malowanki z pszczółką Mają możecie pobrać za darmo i wydrukować. Kolorowanki przygotowaliśmy w dużej rozdzielczości, w wygodnym do druku formacie A4. Aby pobrać kolorowankę w dobrej jakości wystarczy kliknąć na wybrany obrazek. 

Jeśli spodobały Ci się kolorowanki z Pszczółką Mają, prosimy podziel się tą stroną z rodziną i znajomymi, udostępniając ją w mediach społecznościowych. To dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy.

Dlaczego zachęcamy do kolorowania?

Większość dzieci lubi malować i kreatywnie posługiwać się kredkami lub farbami, jednak oprócz wspaniałej zabawy, kolorowanie niesie ze sobą wiele korzyści. 

Oprócz poprawy samopoczucia i relaksu, kolorowanki pomagają dzieciom się uspokoić i pracować nad skupieniem. Malowanki promują kreatywność oraz poprawiają zdolności motoryczne, nie tylko przedszkolaków, ale również uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. 

Kolorowanie to czynność, która pomaga dzieciom w rozwijaniu mięśni palców, dłoni i nadgarstka. Najmłodsze dzieci zaczynają od złapania kredki w zaciśniętą pięść i przełożenia jej na papier. Z czasem gdy rozwijają się ich zdolności motoryczne, zaczynają chwytać ją lekko palcami i ostatecznie uczą się manipulować nią w sposób w pełni kontrolowany.

Są to pierwsze kroki w kierunku nauki rysowania i pisania – niezbędnych umiejętności w przyszłej nauce. 

Kolorowanki Pszczółka Maja lub inne galerie w naszym serwisie istnieją po to aby połączyć wspaniałą zabawę z treningiem motorycznym. Zachęcamy do częstego odwiedzania naszych stron i wspólnej zabawy.