Malowanki Myszka Miki

Kolorowanki Myszka Miki

Kolorowanki Myszka Miki powstały z myślą o wszystkich fanach tej fantastycznej myszki, doskonale znanej z bajek Disneya. Samo jej imię przywołuje u nas najmilsze wspomnienia z dzieciństwa.

kolorowanki Myszka Miki.

Wspomnienia pełne radości i zabawy, tak w skrócie można opisać przygody związane z Myszką Miki. Postacie takie jak Miki stanowią często integralną część życia dzieci. Myszkę Miki pokochało niemal każde dziecko na świecie, jest ona obecna w telewizji, grach komputerowych, ubraniach, gadżetach, dlatego też nie mogło jej zabraknąć w malowankach. Tak więc, z dumą prezentujemy kolorowanki Myszka Miki, które możecie pobrać i wydrukować całkowicie za darmo. 

kolorowanki do druku Myszka Miki.

Kolorowanki z Myszką Miki są niezwykle popularne wśród dzieci i młodzieży na całym świecie.
Nasze kolorowanki pozwalają dzieciom spędzić trochę czasu ze swoimi ulubionymi postaciami, podróżując do niezwykłych krain w poszukiwaniu przygód. 

Spośród postaci z bajek Disneya Myszka Miki jest jedną z najpopularniejszych i najczęściej wyszukiwanych tematów do kolorowania. Wspomniana Miki, jest oficjalną maskotką i jedną z pierwszych postaci Walt Disney Company. Została zaprojektowana niemal 100 lat temu, a dokładniej w 1928 roku, przez samego Walta Disneya. 

Kultowa Myszka Miki ubrana jest w czerwone spodenki, białe rękawiczki i duże żółte buty, jednak w kolorowaniu nie ma barier ani standardów, możecie do woli eksperymentować z kolorami i tworzyć swoim bohaterom nowe, niesamowite kreacje. 

Jeśli spodobały Ci się nasze malowanki z Myszką Mickey, udostępnij naszą stronę rodzinie lub znajomym. Możesz także podzielić się z nami zdjęciem gotowej kolorowanki udostępniając nam ją na facebooku.