Bohaterowie serialu Pidżamersi jako kolorowanki do druku

PJ Masks Pidżamersi kolorowanki

Poznaj trójkę przyjaciół i przeżyj niesamowitą przygodę z Pidżamersami.

Drużyna Pidżamersów małych super bohaterów pod osłoną nocy walczy ze złem, za dnia zaś toczy niepozorne życie zwykłych przedszkolaków. Nasi mali bohaterowie przeżywają wspólnie niesamowite przygody. Dlatego dołącz do zabawy i wybierz nasze kolorowanki „Pj Masks”. Ponieważ tak w oryginalnym tłumaczeniu nazywa się francuski serial dla dzieci cieszący się ogromną popularnością wśród najmłodszych widzów. 

Pobierz i wydrukuj kolorowanki PJ Masks Pidżamersi

Kolorowanki Pidżamersi

Nasze kolorowanki powstały na podstawie serialu animowanego dla dzieci Pidżamersi (ang. PJ Masks), który opowiada o przygodach trójki przyjaciół.

Connor, Greg i Amaya za dnia są zwykłymi dziećmi. Jednak gdy zapada noc i zakładają piżamy i maski, zamieniają się w superbohaterów Catboya, Gekko i Sowellę,

Nasi bohaterowie to tylko na pozór normalne 6 letnie dzieci – które na co dzień wiodą spokojne życie zwykłych przedszkolaków. Kiedy zapada noc łączą swoje bransoletki z piżamami i zamieniają się w superbohaterów – drużynę Pidżamersów.

W chwili kiedy wszyscy dorośli smacznie śpią, miasto atakują złoczyńcy i tylko drużyna Pj Masks jest w stanie uratować świat przed złem. 

Zło kryje się pod postacią przestępców, oraz jednego z czarnych charakterów – Romeo, który wraz z swoim robotem i drużyną złoczyńców co noc próbuje wcielić swój niecny plan zawładnięcia światem w życie.

Darmowe kolorowanki do wydrukowania Pidżamersi dla dzieci w każdym wieku.

Możesz je wydrukować lub pobrać, aby pokolorować. Możesz również zaoferować je  rodzinie i znajomym. Kolorowanki pomogą Twojemu dziecku skupić się na szczegółach, popracować nad koncentracją i jednocześnie miło spędzić czas, relaksując się kolorowaniem.