Witamy Lato kolorowanki do druku.

Kolorowanki Lato

Kolorowanki Lato.

Dzień dobry drogie dzieci – mamy dla Was wyjątkowe kolorowanki Lato. Są to bezpłatne arkusze do druku w dużej rozdzielczości, które nawiązują tematyką do wakacyjnych podróży, letnich zabaw i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Lato jest najcieplejszą z czterech pór roku, jest to okres kiedy dni są dłuższe niż noce, jest to także upragniony czas odpoczynku od szkoły oraz pracy. Czas relaksu i podwórkowych zabaw do późnych godzin wieczornych, uwielbiany przez większość naszych czytelników. 

Poniżej prezentujemy kilkanaście darmowych letnich kolorowanek, które podkreślają piękno tej świetnej pory roku. Sprawdź naszą kolekcję kolorowanek lato, które możesz pobrać i wydrukować klikając w wybraną malowankę z poniższej listy. 

Kolorowanki Lato.

Dzieci uwielbiają lato z kilku różnych powodów; to właśnie o tej porze roku w wielu szkołach po raz ostatni w roku szkolnym wybrzmiewa dzwonek, sygnalizując dzieciom, że zakończył się kolejny semestr i mogą udać się na wyczekaną, letnią przerwę.

Jest to czas kiedy każde dziecko ma dodatkowy czas na oddanie się ulubionym zajęciom. Pływanie, łowienie ryb, uprawianie sportu, spacery i jazda na hulajnodze lub rowerze to tylko niektóre z aktywności, którą dzieci lubią robić latem.

Większość z tych aktywności przenieśliśmy na nasze arkusze do druku, tworząc dla Was niesamowite letnie i wakacyjne kolorowanki. 

Jesteśmy pewni, że Twoje dzieci pokochają nasze kolorowanki lato. Nasze arkusze do malowania są również idealne, aby zająć trochę czasu, dzieciom w trakcie niepogody, lub kiedy chcesz aby były zajęte podczas wakacyjnej podróży.

Zachęcamy Was również do sprawdzenia naszych innych tematycznych kolorowanek związanych z porami roku – jesiennymi, zimowymi i wiosennym.

Pobierz i wydrukuj wszystkie arkusze, aby stworzyć „mini” książkę do kolorowania o tematyce wakacyjnych przygód. Nasze arkusze do kolorowania są idealne dla dzieci w każdym wieku.