Kolorowanki Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Dzień pluszowego misia malowanki-min

Zapewne każdy z nas zarówno małych i dużych czytelników naszej strony miał lub ma nadal swojego ulubionego pluszowego misia. Dzisiejszy post powstał z okazji pięknego święta przypadającego 25 listopada – obchodzimy wówczas Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji powstały Kolorowanki na Dzień Pluszowego Misia. 

Pluszowy Miś od ponad 100 lat jest jedną z ukochanych zabawek każdego dziecka, nieodłączny towarzysz zabaw, wierny przyjaciel, opiekun podczas snu. Wspominany jest również z sentymentem przez rodziców. Powiedzmy sobie szczerze, czy jest coś bardziej uspokajającego od przytulania ukochanego misia w chwilach samotności?

Kolorowanki Dzień Pluszowego Misia do druku.

Pluszowe Misie na przestrzeni wieku zagościły na dobrze w kulturze masowej, występują w filmach, bajkach i książkach, mają różne kształty, kolory i rozmiary. Dlatego staraliśmy się, aby nasze kolorowanki z pluszowymi misiami były równie zróżnicowane – tak aby każdy znalazł swoją ulubioną malowankę.

Przygotowaliśmy wstęp do wspaniałej zabawy dzieci z rodzicami lub opiekunami. Gwarantujemy, że kolorowanie naszych arkuszy z misiami będzie świetnym rozwiązaniem na wspólne spędzenie czasu z maluchami, oraz wspomnienie ulubionej zabawki z dzieciństwa.

Kolorowanki z pluszowymi misiami to świetna zabawa, stanowiąca odskocznię od ekranów telewizorów i smartfonów. Kolorowanie ma same zalety: poprawia koncentrację, umiejętności motoryczne i wzmaga kreatywność. Dodatkowo uspokaja i pozwala się wyciszyć, a to ważne szczególnie przed snem. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą kolekcją darmowych kolorowanek do druku z misiami.

Przewiń stronę w dół i wybierz swoją ulubioną malowankę, klikając z obrazek lub guzik bezpośrednio pod nim.

Kolorowanka z pluszowym misiem do druku

Malowanki dzień pluszowego Misia.

I na koniec gorąca prośba! Jeśli spodobało Ci się to co tu zobaczyłeś, udostępnij naszą stronę rodzinie lub znajomym.

Być może i oni wykorzystają nasze kolorowanki do wspólnej zabawy. Zachęcamy również do przejrzenia naszych innych kolorowanek, mamy ich naprawdę sporo!

Można to zrobić klikając w guzik poniżej.