Kolorowanki Super Wings do wydruku

Kolorowanki Super Wings

Kolorowanki Super Wings pozwolą Ci wznieść się w przestworza z Dżetkiem oraz jego wspaniałymi przyjaciółmi; z najbardziej odlotowego serialu animowanego dla dzieci pod tytułem Super Wings. Wspomniany wcześniej Dżetek (ang. Jett), jest to sympatyczny czerwony samolot, którego zadaniem jest rozwożenie po całym świecie listów i paczek dla dzieci. Zdarza się, że w trakcie swojej ciężkiej pracy nasz główny bohater napotyka na problemy. Wówczas do akcji wkraczają jego niezastąpieni przyjaciele: Mira, Śrubek, Lotek, Dziadzio Albert, Frunia, Trafik – zespół nieustraszonych Samolotów-Transformersów, który ratuje go z opresji.

Kolorowanki Super Wings.

Chcesz wybrać się w podniebną podróż, wysoko nad ziemią? Zatem, przygotuj kredki, flamastry lub farby i pobierz, a następnie wydrukuj wszystkie nasze kolorowanki Super Wings! 

Kolorowanki Super Wings. Najbardziej odlotowe malowanki!

Poznaj ciekawostki o kolorowankach Super Wings:

Serial animowany Super Wings opowiada o przygodach małych samolotów – Dżetka i grupy jego przyjaciół; Fruni, Lotka i Śrubka. Nasi bohaterowie nie są zwykłymi samolotami – w razie potrzeby potrafią zmieniać się w roboty, aby dostarczać niezwykłe przesyłki dla dzieci na całym świecie. Dzięki ich ciężkiej pracy, maluchy otrzymują swoje wymarzone przesyłki, które pozwalają im na spełnianie swoich najskrytszych marzeń. 

Każdy z odcinków to inna historia opowiadająca o zleceniach na dostarczanie przesyłek, z różnych zakątków całego świata. Nasz główny bohater Dżetek to czerwony samolot, który uwielbia swoją pracę i powierzone mu misje, jest niezwykle szybki i odważny, czasem jednak potrzebuje pomocy swoich przyjaciół. 

Każdy z przyjaciół posiada inne zdolności i umiejętności, które niejednokrotnie ratują Dżetka z przeróżnych tarapatów. Zanim jednak przyjrzymy się drużynie Dżetka z bliska, zachęcamy Was do pobrania kolorowanek Super Wings, specjalnie dla Was przygotowaliśmy wizerunek każdego bohatera na osobnym arkuszu do wydruku.

Adam jest przesympatycznym pracownikiem kontroli lotów, traktuje wszystkie samoloty jak swoją rodzinę, przez co uwielbia swoją pracę.

Lotek uwielbia manewry akrobatyczne, często współzawodniczy z Dżetkiem, jednak w sytuacji kryzysowej zawsze można na niego liczyć.

Z kolei Śrubek uwielbia majsterkować, nie ma zadania, któremu by nie podołał – jest to samolot złota rączka. 

Frunia pracuje jako helikopter ratunkowy – odzwierciedla sanitariuszkę i pomoc medyczną w ekipie Super Wings; dzięki ogromnemu doświadczeniu w ratownictwie potrafi wyciągnąć Dżetka nawet z największych opresji. 

Mira, kolejna przedstawicielka płci żeńskiej, jej specjalna umiejętność to nurkowanie, doskonale czuje się w wodzie i powietrzu. 

Trafik, niezastąpiony policyjny samolot, którego zadaniem jest strzeżenie lotniska. Posiada niezwykłe umiejętności detektywistyczne, które niejednokrotnie przydały się Dżetkowi w rozwiązywaniu problemów.