Kolorowanki Batman do druku

Kolorowanki Batman

Kolorowanki Batman, są jednymi z najbardziej poszukiwanych arkuszy do malowania przez dzieci i dorosłych. Kolorowanki z Batmanem są niezwykle popularne wśród młodszych chłopców, którym imponuje postać prawdziwego super bohatera walczącego ze złem. Przed Wami ponad 20 wspaniałych kolorowanek do druku z Batmanem i jego rywalami. W galerii znajdują się również kolorowanki Lego Batman, dla najmłodszych fanów Batmana i klocków lego. 

Kolorowanki Batman.

Kolorowanki Lego Batman

Kolorowanki Batman

Batman jest jednym z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych super bohaterów świata. Elementy jego stroju takie jak maska, czy znak czarnego nietoperza na żółtym tle na stałe wpisały się w elementy obecnej popkultury. „Batman” narodził się w komiksach Billa Fingera i Boba Kane`a,  jest to sekretna tożsamość Bruce Wayne, bogatego biznesmena, który pod osłoną nocy przywdziewa strój Batmana, aby pomścić śmierć swoich rodziców i walczyć z złem. 

Batman w przeciwieństwie do innych super bohaterów, takich jak Superman czy Spiderman, nie posiada nadzwyczajnych super mocy, którą wykorzystuje do walki ze złem. Zamiast tego wykazuje się sprytem, silną wolą, inteligencją oraz zdolnościami detektywistycznymi, co w połączeniu z zaawansowaną technologią jaką dysponuje i umiejętnościami z dziedzin sztuk walki, tworzy z niego wybitną postać, której obawiają się najgorsi przestępcy. 

Kolorowanka Batman. Jak wygląda strój Batmana?

Nasz główny bohater mieszka na przedmieściach Gotham City, miasta które niejednokrotnie nękane jest przez przestępców i złych ludzi, chcących przejąć kontrolę nad miastem i światem. Tytułowy bohater niejednokrotnie wspomagany przez przez swoich przyjaciół, m.in. Robina, Jima Gordona (komisarza miejscowej Policji) lub Batwoman (Kate Kane). Nad sprawnością sprzętu, który ma do dyspozycji Bataman oraz nad jego pojazdem Batmobilem i rezydencją czuwa zaś kamerdyner Alfred Pennyworth.

Malowanki kostium Batmana.

Batman ubrany jest w czarny, lub szaro-czarny kostium z żółtym znakiem na klatce piersiowej i żółtym pasem taktycznym. Pod kostiumem posiada kamizelkę kuloodporną, która chroni go przed strzałami z broni palnej. Dodatkowo nasz główny bohater posiada długą czarną pelerynę sięgającą za kostki i maskę na twarzy koloru czarnego, znakiem rozpoznawczym są odsłonięte usta i wystające z maski uszy nietoperza.  Jednak z naszymi kolorowankami możesz odejść od tych standardów i pokolorować strój Batmana w innych kolorach, tak jak podpowiada Ci to wyobraźnia.