Kolorowanki Czerwony Kapturek

Kolorowanki Czerwony Kapturek pozwolą Waszym pociechom przenieść się do krainy bajek i baśni. O historii Czerwonego Kapturka słyszał zapewne każdy z nas, jest to jedna z pierwszych bajek jaką opowiadali nam rodzice i tradycja ta towarzyszy nam już od pokoleń. Najpopularniejsza wersja bajki opowiada nam historię z morałem, która zawiera sporo cennych uwag i przestróg. Tytułowy Czerwony Kapturek to sympatyczna mała dziewczynka, która mieszka wspólnie z swoją mamą w malutkim ale bardzo przytulnym domku na skraju lasu, dziewczynka wyrusza z koszykiem pełnym smakołyków do babci, która mieszka po drugiej stronie lasu. Na jej drodze staje jednak zły, głodny i przebiegły wilk.

Kolorowanki Czerwony Kapturek

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ponad 10 zabawnych czarno-białych ilustracji z bohaterami bajki, które możecie pobrać i wydrukować całkowicie za darmo. Kolorowanki z Czerwonym Kapturkiem posiadają grube linie obrysu, przez co idealnie nadają się do kolorowania również przez małe rączki naszych najmłodszych czytelników. 

19 lipca corocznie obchodzimy dzień Czerwonego Kapturka, będzie to zatem idealna okazja do przypomnienia sobie historii Czerwonego Kapturka, aby zabawa tego dnia była jeszcze lepsza i bardziej efektywna zachęcamy do wykorzystania naszych kolorowanek z Czerwonym Kapturkiem. 
Kolorowanki Czerwony Kapturek

Mam nadzieję, że Twoje dzieci polubiły nasze darmowe kolorowanki Czerwony Kapturek do wydrukowania. Pobierz wszystkie arkusze i stwórz najpiękniejszą kolorowankę z Czerwonym Kapturkiem używając swoich ulubionych kredek, flamastrów lub farb. Na koniec nie zapomnij podzielić się z nami efektami swojej pracy, udostępniając nam ją na naszym Facebooku lub Instagramie.