Kolorowanki Religijne

Dzisiaj dzielimy się z Wami kolekcją zawierającą piękne kolorowanki religijne do pobrania i druku, skierowane dla młodszych i starszych dzieci. Przygotowaliśmy arkusze przedstawiające najważniejsze scenki Biblijne, Pana Jezusa, Maryję oraz Józefa a także religijne malowanki Wielkanocne i Bożonarodzeniowe. 

Kolorowanki Religijne. 

Nasze kolorowanki religijne to propozycja skierowana dla uczniów i nauczycieli, mogąca stanowić świetne uzupełnienie zajęć w szkole lub przedszkolu o tematyce religijnej. Oczywiście nasze darmowe arkusze możecie wykorzystać kiedy tylko będziecie mieć na to ochotę – może to być niedzielne popołudnie, deszczowy dzień lub przy okazji zbliżających się Świąt. Cała nasza kolekcja kolorowanek dostępna jest poniżej, przygotowana została w wygodnych do pobrania i druku plikach graficznych, dopasowana do formatu druku A4.

Aby pobrać wybraną kolorowankę biblijną w dużej rozdzielczości wystarczy kliknąć w jeden z poniższych obrazków.  

Kolorowanki religijne są doskonałym dodatkiem i uzupełnieniem do lekcji religii. Dzieci uwielbiają kolorować, tak więc arkusze do druku mogą być prostym i jednocześnie wyjątkowym sposobem na wzbogacenie życia religijnego dziecka. W przypadku osób dorosłych sytuacja jest podobna, jeśli szukasz sposobu na odpoczynek, skupiając się na Bogu i Jego Słowie, kolorowanie tych stron może Ci w tym pomóc. Zatem do dzieła! Zaczynajmy kolorowanie!

Jeśli spodobały Ci się nasze kolorowanki religijne, będzie nam miło jeśli udostępnisz naszą stronę rodzinie lub znajomym!

Sprawdź również nasze kolorowanki świąteczne.

Natomiast jeśli szukacie innych kolorowanek o tematyce chrześcijańskiej odwiedźcie koniecznie nasze kolorowanki Boże Narodzenie lub kolorowanki Wielkanocne znajdziecie tam mnóstwo pięknych arkuszy do druku z motywem biblijnym.