Kolorowanki Święty Mikołaj

Zbliżają się mikołajki – więc jeśli interesują Cię kolorowanki Święty Mikołaj to świetnie trafiłeś. Mamy dla Ciebie fantastyczną kolekcję darmowych malowanek z Świętym Mikołajem, które możesz pobrać a następnie wydrukować.

Kolorowanki Święty Mikołaj. do pobrania za darmo.

Kolorowanki Święty Mikołaj to starannie przygotowany zbiór czarno białych rysunków skierowanych dla dzieci w każdym wieku. Mamy Św. Mikołaja dostarczającego prezenty, Św. Mikołaja z swoimi pomocnikami, tkwiącego w kominie ośnieżonego dachu, lub opiekującego się uroczymi reniferami. Staraliśmy się aby każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Dlatego dla najmłodszych dzieci przygotowaliśmy kolorowanki z grubszym obrysem, tak aby łatwiej było im wypełniać poszczególne elementy kolorowanki.

Aby pobrać i wydrukować kolorowankę w większej rozdzielczości wystarczy kliknąć wybrany obrazek.

Kolorowanki Święty Mikołaj. Sposób na świąteczne oczekiwanie.

Nasze Kolorowanki Święty Mikołaj pomogą sprawić, aby czas oczekiwania na święta i mikołajki był zdecydowanie lepszy i odbywał się w świątecznej atmosferze.

Przewiń stronę, aby zobaczyć wszystkie nasze arkusze do druku. Jeśli spodobały Cię się nasze rysunki, udostępnij tą stronę rodzinie lub znajomym, być może i oni znajdą tutaj coś dla siebie!

Tak naprawdę nie ma innej postaci która tak często kojarzona jest z Bożym Narodzeniem niż Święty Mikołaj. Każdego roku Św. Mikołaj odwiedza nas zaglądając przez komin lub w przypadku braku komina przez drzwi :) aby zostawić prezenty każdemu dziecku na świecie.

Przez swoją niesłabnącą popularność Święty Mikołaj stał się ikoną popkultury. Jest obecny w filmach, bajkach dla dzieci, muzyce, dekoracjach świątecznych a nawet napojach i słodyczach, oczywiście nie może zabraknąć go na kolorowankach. Wszyscy kochają Świętego Mikołaja.

Święty Mikołaj uwielbia sprawiać radość dzieciom dostarczając przeróżne prezenty, tak jak na powyższej kolorowance.  Spójrzcie tylko jakie piękne prezenty wystają z jego ogromnej torby. Ciekawie nas jak będzie wyglądać ta kolorowanka w Waszym wykonaniu.

Święty Mikołaj wraz z swoją utalentowaną grupą elfów pomocników tworzy wspaniałe zabawki. Możemy zobaczyć je w worku na tym arkuszu do drukowania. Któreś z dzieci otrzyma, piłkę lub pluszowego misia, inne zaś maskotkę słonika. Wszystkie te zabawki tworzone są w fabryce Świętego Mikołaja na biegunie północnym.

Darmowe malowanki Święty Mikołaj.

malowanki Święty Mikołaj. Pobierz i wydrukuj.

Tworząc kolorowanki z Świętym Mikołajem zastanawialiśmy się, kto zajmuje się pakowaniem prezentów? Czy są to Elfy, czy może do akcji wkracza Pani Klaus? Niemniej jednak na kolorowance nie może więc zabraknąć elfów! Ta zabawna malowanka prezentuje malutkiego elfa z słodkim lukrowym lizakiem, który zostanie później zawieszony na świątecznej choince.

Kolorowanki Św. Mikołaj dla dzieci.

Kolorowanki z Mikołajem mogą posłużyć jako dekoracje Bożonarodzeniowe!

Kiedy dzieci pokolorują już nasze obrazki z Świętym Mikołajem, możecie udekorować nimi dom wieszając je na ścianie aby stworzyć wspaniałe Bożonarodzeniowe dekoracje lub wysłać je znajomym i rodzinie aby mogli cieszyć się tymi arcydziełami w nadchodzące święta.

Poznaj nasze inne kolorowanki!
Jeśli lubicie malowanki z Świętym Mikołajem na pewno zainteresują Was również kolorowanki Świąteczne.