Lew mandala kolorowanka

Kolorowanki Mandale

Te pięknie szczegółowe kolorowanki mandale to mnóstwo zabawy dla dorosłych i nieco starszych dzieci ! Kolorowanki dla dorosłych to świetny sposób na stres! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilkadziesiąt wysokiej jakości malowanek do druku, które możecie pobrać i wydrukować na domowej drukarce w standardowym formacie A4.

Kolorowanki Mandale.

Poniższe skomplikowane a zarazem piękne kolorowanki mandale to mnóstwo zabawy zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci! To Twój czas, zrelaksuj się, odpręż i odstresuj dzięki tym antystresowym kolorowankom z mandalami!

Jeśli spodobało Wam się to co tutaj zobaczyliście udostępnicie tą stronę rodzinie lub znajomym, być może i oni skorzystają z naszej kolekcji kolorowanek z mandalami. 

Kolorowanki Mandale

Mandala wywodzi się z tradycji hinduskiej, a jej nazwa oznacza “koło życia, cały świat, święty krąg”, tak więc mandala to okrągły i często symetryczny geometryczny układ kształtów i symboli. W hinduizmie i buddyzmie mandale są duchowym i rytualnym symbolem reprezentującym Wszechświat i przekonanie, że życie nigdy się nie kończy i jest ze sobą powiązane.

Te kolorowanki mandali zostały zaprojektowane tak, aby wprowadzić Cię w spokojny i zrelaksowany stan umysłu, gdy nasycasz dekoracyjne wzory kolorem.

Kolorowanki Mandale.

Ten czas należy do Ciebie, weź głęboki oddech i zrelaksuj się dzięki tym darmowym kolorowankom z mandalami. Już za kilka chwil możesz cieszyć się grafiką z mandalą, która najbardziej Ci się podoba i co najpiękniejsze w tym wszystkim – będziesz mógł/mogła ją pokolorować, dokładnie tak jak zachcesz.

Na prawdę Wielu dorosłych sięga teraz po kolorowanki, traktując je jako sposób na relaks i pobudzenie kreatywności . Nasze mandale z ich nietuzinkowymi i wirującymi wzorami, są szczególnie pomocne w uspokajaniu umysłu i zachęcaniu do odprężenia po ciężkim dniu.

Znajduje się tu ponad 40 stron do kolorowania mandali, więc na pewno znajdziesz coś, co przyciągnie Twoją uwagę, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz kolorować, czy też zajmujesz się tym od lat.

Istnieje wiele różnych mandali w każdym możliwym kształcie, od okrągłej po takie w kształcie ulubionego zwierzęcia. Z pewnością pokochasz te wyjątkowe mandale, w większości w formie abstrakcyjnej, ale niektóre w formie geometrycznej, kwiatowej i zwierzęcej.

Zobacz również: