Kolorowanki Stumble Guys

Kolorowanki Stumble Guys

Kolorowanki Stumble Guys to nasza propozycja dla wszystkich fanów wieloosobowej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne o nazwie Stumble Guys. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilkanaście unikatowych kolorowanek prezentujących postacie z jakimi możecie się spotkać w grze. 

Zasady gry Stumble Guys są proste, poniekąd zbliżone do reguł turnieju – naszym zadaniem jest pokonywanie przeszkód i eliminacja rywali. Oczywiście ostatecznie zwycięzca może być tylko jeden, tak więc w tym wyścigu musimy jak najdłużej utrzymać się przy życiu, gdyż każde nasze „potknięcie” oznacza ponowny start.
Motto gry to: Biegaj, skacz i pędź do mety – najlepszy zawodnik zdobędzie koronę!

Nasze darmowe kolorowanki Stumble Guys przedstawiają najpopularniejsze postacie, które możecie spotkać w grze, dodatkowo dzielą się one na grupy: Rzadkie, Epickie i Legendarne. Aby zróżnicować zabawę, stworzyliśmy kolorowanki przedstawiające postacie z każdej z tych grup.  

Kolorowanki Stumble Guys.

Oczywiście wszystkie kolorowanki Stumble Guys, możecie pobrać całkowicie za darmo w dużej rozdzielczości, a następnie wydrukować na domowej drukarce. Aby ułatwić Wam to zadanie wszystkie arkusze do wydruku zostały przygotowane w standardowym formacie A4. Po kliknięciu w wybraną miniaturkę zostaniecie przekierowani do kolejnej strony gdzie będziecie mieli możliwość pobrania kolorowanki lub wydruku bezpośrednio z naszej strony.

Jeśli spodobały Ci się nasze malowanki Stumble Guys, możecie udostępnić link do naszej strony i podzielić się kolorowankami z rodziną lub przyjaciółmi. Kto wie, może i oni znajdą tutaj coś dla siebie! Będzie nam miło jeśli pochwalicie się nam efektami Waszej skończonej pracy na naszych social mediach – Instagramie lub Facebooku.