Shrek kolorowanki

Kolorowanki Shrek

Kolorowanki Shrek to nie lada gradka dla wszystkich fanów kultowej serii filmów animowanych przedstawiających sympatycznego, wielkiego, zielonego ogra i jego wspaniałych przyjaciół. 

Gwarantujemy, że nasza najnowsza seria kolorowanek z Shrekiem zapewni Wam godziny rozrywki i kreatywności. Starannie przygotowane arkusze z kolorowankami przeniosą Was prosto do magicznej średniowiecznej krainy, gdzie spotkacie m.in. Shreka, Fionę, Osiołka i Kota w Butach.

Malowanki Shrek
to nie tylko czarno-białe rysunki do wypełnienia kolorami, ale także okazja do wejścia w świat ulubionych postaci i ożywienia ich poprzez swoją wyobraźnię. Przygotowaliśmy je z myślą o dzieciach w każdym wieku, gwarantując tym samym godziny radości i twórczej zabawy.

Kolorowanki Shrek.

Nasze darmowe kolorowanki Shrek mają standardowy format A4, dzięki czemu można je łatwo wydrukować na domowej drukarce. Czy to na imprezie urodzinowej, czy podczas deszczowego popołudnia lub po prostu w chwilach spędzonych w domowym zaciszu, kolorowanki doskonale się sprawdzą – przynosząc uśmiech na twarzach zarówno młodszych, jak i nieco starszych fanów Shreka.

Darmowe kolorowanki do druku Shrek

Aby dołączyć do zabawy wystarczy przygotować puste kartki, ulubione kredki lub farby i posiadać drukarkę – by w magiczny sposób przenieść się do krainy pełnej przygód i humoru.

Sprawdźmy kogo przedstawiają nasze kolorowanki Shrek?

Shrek: Zielony ogr z wielkim sercem i jeszcze większym poczuciem humoru. Shrek to postać, która nauczyła nas, że wygląd zewnętrzny nie jest najważniejszy, a przyjaźń i akceptacja są kluczowe.

Królewna Fiona: jest przykładem niezależnej i zdeterminowanej księżniczki, gotowej walczyć o swoje przekonania oraz kochać z ogromnym oddaniem. Wraz z Shrekem tworzą parę, która dowodzi, że miłość może przybierać najdziwniejsze formy, ale tylko ta prawdziwa przetrwa wszystko.

Osiołek: Sympatyczny kompan Shreka, to właśnie on dostarcza najwięcej śmiechu i przewrotnych komentarzy. Jego spontaniczność i wierność uczyniły go nieodzownym członkiem ekipy.

Kot w Butach: Ten mały, ale odważny kocur jest prawdziwym łamaczem serc. Zawsze gotów na przygody, nie raz udowadnia, że wielkość nie ma znaczenia, jeśli posiadasz odpowiednią dawkę odwagi.

Pierwsza część Shreka pojawiła się na ekranach w 2001 roku i od razu zdobyła serca widzów, nasz zielony przyjaciel bardzo szybko zagościł w szeroko pojętej popkulturze. Shreka możemy spotkać na gadżetach, piórnikach, ubraniach, plecakach, naklejkach i w wielu innych miejscach. Dziś także w Świecie Kolorowanek możemy cieszyć się jego obecnością w postaci kolorowanek, które pozwalają nam jeszcze głębiej zanurzyć się w tej fantastycznej krainie.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas nad kolorowaniem i zachęcamy do udostępniania linku do naszej strony znajomym. Nie zapomnijcie zaglądać na nasze social media, gdzie dzielimy się z Wami jeszcze większą porcją kreatywnych pomysłów i kolorowych inspiracji.