Kolorowanki Alicja w Krainie Czarów

Kolorowanki Alicja w Krainie Czarów zabiorą Was w niesamowitą podróż do magicznego i fantastycznego świata stworzonego przez angielskiego pisarza Lewisa Carrolla.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kolekcję wspaniałych kolorowanek z baśni Alicja w Krainie Czarów przedstawiających główną bohaterkę – Alicję, Białego Królika, Kota z Cheshire, Królową Kier a także Szalonego Kapelusznika. 

Aby pobrać ulubioną kolorowankę wystarczy kliknąć wybrany obrazek z poniższej galerii, wówczas przejdziecie do podstrony z malowanką w dużej rozdzielczości, którą możecie wydrukować na domowej drukarce.

Kolorowanki Alicja w Krainie Czarów.

Kolorowanki Alicja w Krainie Czarów do druku to świetny sposób na kreatywne spędzanie czasu wolnego w towarzystwie bohaterów z ulubionej bajki. Jesteśmy pewni, że wywołają uśmiech na twarzy każdego fana Alicji w Krainie Czarów niezależnie od wieku.

Świat przedstawiony w Alicji w Krainie Czarów został wykreowany dzięki dziecięcej wyobraźni i fantazji. Historia jest pełna wielu wspaniałych i czasem dziwnych postaci, ale dzięki tej różnorodności pojawia się wiele możliwości wykorzystania niesamowitych kolorów! 

Z przyjemnością obejrzymy efekty Waszej pracy w postaci gotowych pokolorowanych obrazków, które możecie przesłać nam na naszych mediach społecznościowych. Oczywiście każdy z powyższych materiałów możecie swobodnie pobrać, wydrukować i cieszyć się nimi całkowicie za darmo.

Jeśli spodobały się Wam nasze kolorowanki prosimy udostępnijcie naszą stronę rodzinie lub znajomym, być może i oni znajdą tutaj coś dla siebie.