Kolorowanki Jej Wysokość Zosia

Kolorowanki Jej Wysokość Zosia zabiorą Was do świata księżniczek, magii oraz wielkiej przyjaźni. Już teraz przygotujcie ulubione kredki i flamastry a my w tym czasie opowiemy Wam krótką historię przygód naszej dzisiejszej bohaterki. Zosia niespodziewanie zostaje małą księżniczką – a wszystko to za sprawą ślubu jej mamy z królem. Nowa rola przynosi Zosi wiele wyzwań jednak nasza nowa księżniczka idealnie odnajduje się w nowej sytuacji. 

Kolorowanki Jej Wysokość Zosia.

Nasze malowanki przedstawiają Zosię, jej przyrodnią siostrę Amber oraz takie postacie jak: króliczek Clover oraz czarodziej Cedryk. Specjalnie dla Was zilustrowaliśmy ponad 10 scen w których Zosia bawi się w pałacowych komnatach, tańczy z swoim przyjacielem Cloverem, trenuje zachowanie równowagi, bawi się na śniegu oraz ćwiczy bycie księżniczką w Akademii Królewskiej. 

Zanim przejdziecie do kolorowania, przyjrzymy się temu jak wygląda nasza dzisiejsza bohaterka. Zosia to nastoletnia dziewczynka z pięknymi kasztanowymi włosami. Jej włosy często ozdabia królewski  diademem lub tiara. Ma jasną karnację oraz duże niebieskie oczy. Bardzo często widzimy ją w pięknej fioletowej sukni, delikatnie zdobionej białymi perłami. Na szyi nosi duży magiczny ciemno fioletowy amulet, który pozwala jej komunikować się z zwierzętami lub przywoływać do pomocy inne księżniczki. 

Teraz jeśli już przypomnieliśmy sobie jak wygląda Zosia możecie przejść do pobierania, drukowania i następnie kolorowania arkuszy które dla Was przygotowaliśmy. Życzymy Wam wspaniałej zabawy w towarzystwie Jej Wysokości Zosi i jej przyjaciół.

 

Kolorowanki Jej wysokość zosia do druku.