Kolorowanki Cinnamoroll

Dziś zapraszamy Was do świata Sanrio gdzie będziecie mieli okazję wydrukować i następnie pokolorować sobie świetne darmowe kolorowanki Cinnamoroll. Cinnamoroll to zabawny piesek z dłuuugimi uszami, niebieskimi oczkami i dużym puszystym ogonkiem, który jest zawinięty jak cynamonowa bułeczka. Tak więc chyba już nie musimy Wam tłumaczyć dlaczego bohater naszych dzisiejszych kolorowanek nazywa się Cinnamoroll :) Dokładnie tak – z powodu swojego charakterystycznego ogonka.

Kolorowanki Cinnamoroll

Nasz uroczy szczeniaczek znany jest również z fantazyjnych podniebnych lotów, w których pomagają mu duże uszka. Dlatego też przygotowują dla Was malowanki Cinnamoroll staraliśmy się przedstawić tego zabawnego pieska właśnie w trakcie swoich podniebnych przygód. Znajdziecie tutaj rysunki z Cinnamoroll w samolocie, fruwającego z ptaszkami, z wiązką balonów oraz galopującego z przyjacielskim jednorożcem.

Nie czekajcie zbyt długo, przygotujcie już teraz swoje ulubione markery, kredki lub farby i wybierzcie którą kolorowankę wydrukujecie i pokolorujecie jako pierwszą! Dla fanów Hello Kitty i Kuromi przygotowaliśmy również kolorowankę z Cinnamoroll w towarzystwie tychże postaci. Nie wiemy czy wiecie, ale Cinnamoroll został opracowany przez firmę Sanrio – podobnie jak Hello Kitty i Kuromi. Niejednokrotnie ich przygody w poszczególnych tytułach się krzyżują łącząc poszczególne światy w całość.

Postać pieska Cinnamoroll została zaprezentowana światu ponad 20 lat temu, w 2001 roku. Od tej pory szybko zyskał na popularności, co oczywiście przełożyło się na zapotrzebowanie na przeróżne gadżety i materiały. Dlatego też postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych fanów naszego ślicznego mieszkającego w chmurce szczeniaczka i podzielić się z Wami tymi właśnie kolorowankami. Mamy nadzieję, że kolorując będziecie bawić się tak dobrze jak my, kiedy tworzyliśmy te kolorowanki Cinnamoroll. Jeśli macie ochotę po skończonej zabawie możecie wysłać nam zdjęcia gotowych rysunków a my z dumą opublikujemy je na tablicach naszych profili na Facebooku, Pintereście i Instagramie.

Sprawdź inne nasze malowanki z uniwersum Sanrio