Kolorowanki Mulan

Kolorowanki Mulan to nasza propozycja składając się z kilkunastu wyjątkowych arkuszy do kolorowania skierowana dla wszystkich fanów filmu animowanego Mulan. Opowieść inspirowana jest „Balladą o Mulan„, która opowiada historię młodej kobiety z dynastii Han o imieniu Mulan, zamieszkującej tereny dzisiejszych Chin. Naszą bohaterkę poznajemy w nietypowych okolicznościach. Jej ojczyzna została zaatakowana przez wrogich Hunów. Cesarz Chiński na wieść o inwazji wydaje dekret mobilizacyjny, który nakazuje aby każda rodzina oddelegowała jednego mężczyznę, który zostanie wcielony do wojska. Mulan jest jedynaczką, zatem obowiązek mobilizacyjny spoczywa na jej ojcu, który niestety jest już w sędziwym wieku. W trosce o jego życie Mulan postanawia przebrać się za mężczyznę i to właśnie ona w jego miejsce zostaje wcielona do wojska.

Kolorowanki Mulan.

Przenieśmy się teraz w czasie do świata tej wspaniałej i bohaterskiej wojowniczki, korzystając z naszej kolekcji kolorowanek Mulan do wydrukowania. Oczywiście wszystkie poniższe kolorowanki są całkowicie darmowe, możecie pobrać je w dużej rozdzielczości klikając na jedną z poniższych miniaturek. 

Dzięki swojej ciężkiej pracy, niezłomności i odwadze Mulan staje się wkrótce wspaniałą wojowniczką. Co ciekawe jest ona postacią historyczną – i dzięki temu została zapamiętana jako wzór wojownika w kulturze Chińskiej. Poniżej możesz zobaczyć i pobrać kolorowanki Mulan w przebraniu żołnierza. Nasza bohaterka ponad wszystko kocha zwierzęta, dlatego też przygotowaliśmy kilka arkuszy prezentujących Mulan i jej świerszcza Cri-Kee, ulubionego konia, oraz postać małego smoka o imieniu Mushu. Wszyscy wspólnie dbają i troszczą się o siebie, tak aby nikomu nie stała się krzywda, nawet podczas działań wojennych.

Mamy nadzieję, że choć odrobinę zainspirowała Was pasja, siła charakteru i ciężka praca Mulan oraz, że dobrze bawiliście się kolorując arkusze do druku, które dla Was przygotowaliśmy.

Na koniec, jak zawsze zachęcamy Was do podzielenia się linkiem do naszej strony z rodziną lub przyjaciółmi, być może i oni znajdą tutaj kolorowanki, które przypadną im do gustu.