Kolorowanki Scooby-Doo

Kolorowanki Scooby-Doo przedstawiają przygody grupy czterech nastolatków: Freda, Velmy, Daphne, Kudłatego oraz ich niezwykle sympatycznego gadającego psa Scoobiego. Specjalnie dla Wszystkich miłośników serialu stworzyliśmy serię kilkunastu malowanek z głównymi bohaterami tej ponadczasowej kreskówki. Nasi poszukiwacze przygód podróżują przez kraj rozwiązując zagadki związane z duchami, potworami oraz zjawami nie dającymi spokojnie żyć mieszkańcom miast i miasteczek. 

Kolorowanki Scooby-Doo

Dziś będziecie mieli okazję wybrać się na wspólną przygodę z tytułowym Scoobym, strachliwym Kudłatym, odważnym Fredem, inteligenta Velmą oraz urokliwą Daphne. Tym razem nie będziemy jednak wcielać się w role detektywów demaskujących złoczyńców – Wasza przygoda będzie polegała na wydrukowaniu i pokolorowaniu paczki naszych sympatycznych przyjaciół. Tak więc nie czekajcie, wydrukujcie tyle kolorowanek Scooby-Doo ile tylko chcecie, każda z nich jest dostępna dla Was całkowicie za darmo. Przygotujcie ulubione kredki, zarezerwujcie sobie odrobinę wolnego czasu i zaczynajmy kolejną przygodę z kolorowankami.

Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy.

Kilkanaście malowanek przedstawiających samego pieska Scoobie-Doo. Tutaj z pewnością przyda się dużo odcieni koloru brązowego, dlatego że nasz czworonożny przyjaciel ma sierść właśnie takiego koloru.


Scoobie
dodatkowo nosi obrożę, na jej niebieskim tle znajdują się żółte inicjały SD. Aby urozmaicić Wam nieco zabawę w kolorowanie stworzyliśmy kilka zabawnych motywów prezentujących pieska w takich kreacjach jak: Kapitan okretu pirackiego, kosmonauta, pilot samolotu czy zamaskowanej bandażami mumii.  

 

Kolorowanki z Scoobie Doo do druku.

Dodatkowo w naszej galerii kolorowanek znajdziecie pozostałych bohaterów serialu. Zdecydowanie drugą najcześciej pojawiającą się po Scoobiem-Doo postacią jest Kudłaty. Tutaj znów przyda się brązowa kredka lub flamaster, jednak o nieco jaśniejszym odcieniu niż użyjecie do Scoobiego. Nią starannie wypełnij bujną czuprynę naszego przyjaciela. Kudłaty nigdy nie przykłada wagi do swojego ubioru nosi zwykle luźną zieloną koszulkę, brązowe spodnie i czarne buty.

Następnie przygotujcie się na pokolorowanie nieformalnego przywódcy grupy, wysportowanego i odważnego – Freda. Przydadzą się kolory żółty – do blond włosów, niebieski do spodni oraz brązowy do butów.

Czas na dwie przedstawicielki płci pięknej Velmę oraz Daphne. Zacznijmy od Velmy. Jest to zdecydowanie najinteligentniejsza osoba w grupie, aby pokolorować ją zgodnie z wizerunkiem w serialu musimy użyć ciemnobrązowych kolorów do włosów. Następnie przyda się czerwona kredka do piegów, spódniczki i budów oraz pomarańczowa do pokolorowania swetra i podkolanówek.

Ostatnią z głównych bohaterek, którą znajdziecie na naszych arkuszach do pokolorowania jest Daphne. Wesoła, śliczna dziewczyna o długich rudych włosach z fioletową opaską. Fioletowy mazak lub kredka przyda się również przy kolorowaniu sukienki. Najlepiej jeśli użyjcie dwóch odcieni – jasnego i ciemnego fioletu. Jasny zastosujcie na poziomych paskach znajdujących się na sukience. Daphne dodatkowo nos zieloną apaszkę, skarpetki koloru sukienki oraz różowe trampki.

Teraz już wiecie jakich kolorów użyć podczas zabawy z kolorowankami Scoobie-Doo, oczywiście to tylko nasza serialowa sugestia. Możecie dać się ponieść własnej wyobraźni i pokolorować naszych dzisiejszych bohaterów na całkowicie nowe kolory, tworząc tym samym niepowtarzalne kreacje. Będzie nam miło jeśli podzielicie się nimi z nami.

Możecie to zrobić udostępniając je nam w postaci zdjęć na naszych profilach w mediach społecznościowych. Już nie możemy się doczekać tego, jak wyglądają Wasze wersje bohaterów Scoobie-Doo.