Kolorowanki Garfield

Kolorowanki Garfield to wspaniała kolorowa przygoda z jednym z najbardziej lubianych, rozpoznawalnych i leniwych kotków na świecie. Dziś dla wszystkich fanów Garfielda mamy świetną  wiadomość! Prezentujemy naszą kolekcję darmowych kolorowanek z Garfieldem, które można pobrać i następnie wydrukować w domu.

Kolorowanki Garfield.

Garfield to postać, która w sercach dzieci zdobyła wyjątkowe miejsce. Z jego niezręcznością, lenistwem i zabawnym zachowaniem, stał się ulubieńcem małych artystów. Nasz tytułowy bohater, leniwy kot nie lubi biegać czy bawić się kłębkiem nici – woli spędzać czas w koszu, drzemiąc lub jedząc ogromne ilości jedzenia. Jego słabością jest lasagne, którą z chęcią pochłania. Oczywiście nie można zapomnieć o jego pasji do telewizji i komputerów. Obok sympatycznego Garfielda mamy również kolorowanki prezentujące jego przyjaciela pieska o imieniu Odie. 

Malowanki z Garfieldem to doskonała okazja, aby spędzić czas z ulubionym bohaterem, dając mu żywe kolory i ożywiając go na papierze. A więc nie czekajcie, przygotujcie ulubione farby, kredki lub flamastry i przygotujcie się na kolorową przygodę!

Wszystkie kolorowanki z Garfieldem dostępne na naszej stronie zostały przygotowane w wysokiej jakości, aby zapewnić Wam najlepszą zabawę. Mamy proste obrazki prezentujące kontury Garfielda z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym jak i bardziej szczegółowe arkusze dla starszych dzieci.

Na koniec życzymy udanej zabawy i wielu wspaniałych chwil spędzonych z Garfieldem i naszymi kolorowankami!