Kolorowanki dzień Matki

Kolorowanki Dzień Matki

Kolorowanki Dzień Matki to wyjątkowe arkusze do druku przygotowane z myślą o celebrowaniu najważniejszego święta wszystkich mam. Dzień matki to ogólnoświatowe święto, które podkreśla znaczenie i rolę wszystkich mam. Kolorowanki na Dzień Matki w ponad 10 wzorach do wydruku! Poniżej znajdziecie propozycje zarówno dla małych jak i starszych dzieci. Pokolorowane z sercem, będą pięknym prezentem dla mamy w dniu jej święta, które przypada 26 maja.

Kolorowanki dzień Matki

Jeśli szukasz spersonalizowanego prezentu, który możesz podarować mamie na Dzień Matki to mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Czy jest lepszy sposób niż ofiarowanie mamie własnoręcznie pokolorowanej kolorowanki, pełnej miłości pochodzącej z Twojego serca?

Specjalnie dla Was stworzyliśmy kilkanaście nowych kolorowanek na Dzień Matki, które możesz pobrać za darmo i wydrukować na domowej drukarce. Po zakończeniu malowania, kolorowankę możesz zamienić w wspaniałą kartkę lub laurkę i ofiarować swojej kochanej mamie z okazji jej święta. 

Dzień MAMY Kolorowanki

Dzień Matki Kolorowanki

Kolorowanki na Dzień Matki i to wysokiej rozdzielczości pliki graficzne do wydrukowania, przygotowane dla Waszej wygody w standardowym formacie A4.

Aby pobrać malowankę, po prostu kliknij obrazek aby przejść do strony z plikiem lepszej jakości. Te materiały do ​​wydrukowania są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego, niekomercyjnego. A jeśli podoba Ci się to, co widzisz, udostępnij tę stronę znajomym lub rodzinie!

Kolorowanki do druku z okazji Dnia Matki na naszej strony obejmują zarówno proste rysunki, idealne dla małych dzieci, jak i złożone, odpowiednie dla starszych dzieci. Do wyboru jest również wiele wzorów – od kwiatów, przez serca, po napisy w towarzystwie przeróżnych kształtów. Wybierz idealną kolorowankę i zaskocz mamę w Dzień Matki!