Kolorowanki Harry Potter

Witamy w naszej kolekcji  kolorowanki Harry Potter. Przenieś się do pełnego tajemnic świata czarodziei i magii. Aby wydrukować swoją darmową kolorowankę Harrego Pottera wystarczy, że klikniesz wybraną ilustrację, która Ci się podoba, a zostaniesz przeniesiony do strony pobierania gdzie znajduje się grafika w dużej rozdzielczości. Wszystkie kolorowanki są całkowicie darmowe, przygotowane w wygodnym do druku formacie A4.

Początki historii Harrego Pottera sięgają 1997 roku kiedy to cały świat poznał go jako postać sympatycznego małego czarodzieja. Harry niemalże natychmiast zyskał ogromną rzeszę fanów, którzy w pozytywnym tego słowa znaczeniu zwariowali na jego punkcie. Harry Potter to można już śmiało powiedzieć postać ponad czasowa, uwielbiana przez dzieci i dorosłych, zagościł w książkach, telewizji, grach komputerowych oraz tysiącach gadżetów.

Kolorowanki Harry Potter.

Zatem jeśli masz w domu małego fana Harry’ego Pottera, lub sam nim jesteś z pewnością pokochasz te darmowe Kolorowanki Harry Potter. 

Jeśli jeszcze nie wiesz kim jest Harry Potter, pozwól, że pokrótce przedstawimy Ci jego historię.

W chwili kiedy poznajemy postać Harrego Pottera, jest on dzieckiem, które żyje w mugolskim świecie, jest nieświadomy swojej sławy oraz ukrytych mocy, jakie posiada. Jego świat wywraca się o 180 stopni, kiedy to otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do szkoły magii w Hogwarcie. Przed Harrym otwierają się wrota do nowego tajemniczego świata magii, a także walki dobra ze złem, w jego przygodach towarzyszą mu nowo poznani przyjaciele Ron i Hermiona. Oprócz odkrywania tajemnic magii, Harry Potter to także opowieść o dojrzewaniu, przyjaźni i honorze. 

Kiedy Harry przybywa do Hogwartu, przez Tiarę Przydziału na czas roku szkolnego zostaje mu przydzielony nowy dom – Gryffindor. Każdy z domów reprezentuje inne wartości i rywalizuje z sobą o zdobycie największej liczby punktów, które zaowocują w podsumowaniu roku szkolnego. Inne domy to Ravenclaw, Slytherin i Hufflepuff.

Powieść posiada również kilkanaście „czarnych charakterów”, jednym z nich jest potężny Lord Voldemort. Jak się okazuje próbował on zamordować Harry’ego, gdy ten był jeszcze niemowlęciem. Harry dzięki drzemiącej w nim sile zdołał przeżyć, niestety los w tej batalii nie oszczędził rodziców Harry’ego.

Od tego momentu w świecie magii Harry Potter stał się symbolem walki ze złem, oraz jedynym czarodziejem, który będzie mógł w przyszłości powstrzymać Lorda Voldemorta.

Kolorowanki z Harrym Potterem.

Profesor Snape jest postacią przez wielu kochaną i znienawidzoną. Na jednej ze stron do kolorowania Harry Potter widzimy postać przyjaciółki Hermiony w laboratorium Snape’a.

Kolejny świetny arkusz do kolorowania przedstawia Harry’ego Pottera w trakcie gry w Quidditch – emocjonującą grę drużynową, w której domy rywalizują ze sobą o punkty.

Mamy też coś dla fanów klocków Lego serii Harry Potter. Fani Lego pokochają kolorowanki z profesorem Dumbeldore, Harrym oraz Zgredkiem.  Kolejny arkusz do kolorowania w stylu lego przedstawia Harry’ego czarującego swoją magiczną różdżką.

Jesteśmy pewni, że każdy fan Harry’ego Pottera wybierze tutaj coś idealnego dla siebie. Przygotowaliśmy dla Was malowanki z postaciami takimi jak: Harry Potter, Hermiona Granger, Ron Weasley, Albus Dumbledore, Zgredek oraz Draco Malfoy.

Quidditch to fikcyjna gra czarodziejów, w której uczestnicy latają na miotłach, aby uderzyć piłkę i zdobyć punkt dla swojej drużyny. Szukający natomiast muszą skupić się na złapaniu złotego znicza. Dzięki niemu drużyna może otrzymać aż 150 punktów, co w większości przypadków było wystarczające do zwycięstwa w meczu. Kilka naszych kolorowanek przedstawia Harry’ego podczas gry w Quidditcha.

Przypominamy, że kolorowanki Harry Potter możesz pobrać, wydrukować i pokolorować kiedy tylko zechcesz. Kolorowanie to świetny sposób na spędzenie czasu w deszczowe lub zimowe dni, idealnie
nadaje się również do relaksu i spokojnego spędzania czasu w samotności lub do zabaw z dziećmi.