Biegnący Sonic. Kolorowanki Sonic.

Kolorowanki Sonic

Kolorowanki Sonic – pobierz i wydrukuj nasze darmowe arkusze do kolorowania z kultowej już serii gier, komiksów i bajek Sonic. „Sonic the Hedgehog” bo tak brzmi oryginalny tytuł sagi to japońska seria gier wideo wyprodukowana przez firmę Sega na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Głównym celem Sonica była rywalizacja z innym hitem tamtych czasów – grą wideo Mario, opracowaną przez Nintendo. 

Kolorowanki Sonic. Pokoloruj nieznane krainy. 

Nasze kolorowanki Sonic prezentują bohaterów gry, których spotykamy w różnych epizodach, przemierzając nieznana krainy. Celem gry jest zebranie wszystkich złotych pierścieni znajdujących się na różnych poziomach. Jednocześnie musimy unikać przeszkód, które znajdują się na naszej drodze. 

Sprawdź nasze najlepsze. Kolorowanki SONIC.

Oto zbiór jednych z najlepszych kolorowanek Sonic do pobrania i wydrukowania za darmo. Mamy nadzieje, że miło spędzicie czas kolorując nasze obrazki.

Kolorowanki Sonic. Kim jest główny bohater?

Główny bohater naszych kolorowanek – Sonic to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych postaci w grach wideo wszech czasów. SEGA stworzyła kultową maskotkę sympatycznego niebieskiego jeża, który potrafi biegać z ponaddźwiękową szybkością. Ponadto nasz bohater może stać się Super Sonikiem, używając mocy siedmiu Szmaragdów Chaosu. To wszystko sprawia, że dzieci w każdym wieku uwielbiają kolorować przeróżne arkusze prezentujące Sonica i jego przyjaciół.  

Sonic w trakcie swoich podróży przemierza wiele fantastycznych miejsc, trafia w kosmos a nawet podróżuje do innych wymiarów. Przemierzając galaktyki, niejednokrotnie zdarza mu się walczyć z złem. Jednak dzięki temu, że nigdy się nie poddaje zawsze wychodzi zwycięsko z wszelkich potyczek.  Niebieski jeż zawsze może liczyć na pomoc przyjaciół, jak np. Miles „Tails” Prower, którego również możecie odnaleźć na naszych kolorowankach.

Aby urozmaicić nieco wspólną zabawę, nie musisz kierować się oryginalnym kolorem Sonica z gry wideo. Pozwól dziecku dodać swój własny kreatywny akcent do kolorowanek. Mam nadzieję, że nasze darmowe Kolorowanki Sonic sprawią wiele radości Waszym dzieciom i zapewnią im zabawę na wiele godzin.

Pochwal się swoją kolorowanką Sonic!

Jeśli chcesz możesz podzielić się z nami gotową pracą swojego dziecka! Wystarczy, że prześlesz nam jej skan lub zdjęcie w wiadomości na naszym facebooku! Będzie nam bardzo miło!