Kolorowanki Psi Patrol. Kolorowanka wszystkie pieski

Kolorowanki Psi Patrol

Kolorowanki Psi Patrol to starannie przygotowane grafiki do druku w dużej rozdzielczości. Przedstawiają one zgrany zespół piesków – bohaterów niezwykle popularnego serialu dla dzieci pt. Psi Patrol. Nasi bohaterowie to dzielne pieski ratownicze prowadzone przez 10-letniego Rydera. Każdy serialowy szczeniak został zainspirowany prawdziwą pracą – taką jak strażak, policjant lub pracownik budowlany.  

Kolorowanki Psi Patrol. Wybierz i wydrukuj swoją ulubioną postać.

Zarówno serial jak i nasze kolorowanki Psi Patrol przedstawiają perypetie bohaterskich psiaków – owczarka Chase’a, dalmatyńczyka Marshalla, buldoga Rubble’a, kundelka Rocky’ego, labradorki Zumy, suczki cockapoo Skye, które z dziesięcioletnim chłopcem Ryderem wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom. 

Kiedy pojawiają się kłopoty w Zatoce Przygód, szczeniaki czekają na sygnał do pomocy! Dlatego niezależnie od tego, czy jest to kot na drzewie, czy wykolejony pociąg, zawsze znajdą sposób, aby pomóc potrzebującym.

Kolorowanki Psi Patrol. Kolorowanka wszystkie pieskiKolorowanki Psi Patrol

Kolorowanki Psi Patrol to świetny sposób na naukę odwagi, odpowiedzialności i bohaterstwa dzięki ekscytującym historiom, przedstawionym w przystępny sposób. Ponadto Ryder i szczenięta oprócz dobrych uczynków w Zatoce Przygód uczą także dzieci, to w jaki sposób powinna wyglądać opieka nad zwierzętami.

Poznajmy bliżej postacie z bajki Psi Patrol

Jak już wspomnieliśmy wcześniej w bajce występuje ośmiu głównych bohaterów, każdy z nich posiada specjalne umiejętności i wyposażenie. Specjalnie dla Was i waszych pociech wszyscy bohaterowie przedstawieni są na naszych kolorowankach Psi Patrol do druku.

Kolorowanki Psi Patrol  Kolorowanka Psi Patrol do druku.

KAŻDY Z PIESKÓW POSIADA INNĄ SPECJALNA UMIEJĘTNOŚĆ:

  • Chase, który był pierwszym szczenięciem Rydera, urodzony przywódca ubrany w niebieski mundur policyjny. Piesek posiada stopień sierżanta i jest dowódcą grupy piesków. Jako ciekawostka możemy wspomnieć, że Chase czasem jest tajnym agentem. Kolorowanka Chase Psi Patrol jest jedną z najpopularniejszych w naszym serwisie.
  • Skye jest zastępcą dowódcy. Jest pilotem helikoptera. Dlatego do jej głównych zadań należy obserwacja wykonanego zadania lub misji z powietrza i raportowanie informacji dowódcy. Może użyć haka przymocowanego do helikoptera, aby ratować ludzi uwięzionych wysoko ludzi. Chase jest w niej zakochany; Kolorowanka Skye jest najchętniej wybierana przez dziewczynki.
  • Marshall jest ważnym członkiem zespołu jako przedstawiciel straży pożarnej. Jest to piesek, którego misją jest głownie gaszenie pożarów, ale to nie wszystko. Ponieważ drabina na jego wozie strażackim służy do wszelkich akcji ratunkowych. Ponadto Marshall Ma aparat rentgenowski do wykrywania złamanych kości. Jest on również częstym bohaterem naszych kolorowanek;

MARSHALL - PSI PATROL Kolorowanka KOLOROWANKA

 

  • Rubble, buldog angielski, który jeździ buldożerem. Jako budowniczy ubiera się na żółto przez co z pewnością Kolorowanka Rubble nie będzie trudna do malowania. Jego historia jest bardzo smutna dlatego, że jako szczeniak nie miał rodziny i został przywieziony do domu Rydera i został przez jego rodzinę zaadoptowany. Jego pierwszą misją było uratowanie Jake’a, który został uwięziony pod skałami. W ramach Psiego Patrolu – Rubbel prowadzi spychacz, pomocny przy sprzątaniu dużych placów budowy i katastrof.
  • Rocky – szczeniak rasy mieszanej, który jeździ ciężarówką do recyklingu. Jego specjalną umiejętnością jest możliwość ponownego wykorzystania i przetwarzania przedmiotów, aby przerobić je na przydatne elementy do celów ratunkowych.
  • Zuma, labrador, który prowadzi poduszkowiec, który potrafi zamienić się w łódź podwodną. Jest szczeniakiem ratownictwa morskiego. Kolorowanki Zuma Psi Patrol również cieszą się sporą popularnością wsród czytelników naszej strony.
  • Everest, szczeniaczek rasy husky. Pomaga ludziom uwięzionym w śniegu. Ma świetny węch oraz słuch przez co potrafi najszybciej namierzyć i wyśledzić ludzi potrzebującym pomocy.
  • Wszystkie pieski pracują pod komendą Rydera – chłopca, który świetnie radzi sobie z przeróżnymi gadżetami i technologią.

Kolorowanka Psi Patrol Kolorowanka Psi Patrol. Ryder i Chase.

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z naszymi nowościami w Świecie Kolorowanek!