Kolorowanki Among Us

Jeśli interesują Was Kolorowanki Among Us to świetnie trafiliście! Mamy dla Was starannie przygotowaną galerię gotowych do druku obrazków z gry. Nasze malowanki to przede wszystkim czarno białe rysunki z bohaterami gry – zarówno astronautami jak i również sabotażystami.

Kolorowanki Among US

Nawiązując do scenariusza gry przygotowaliśmy dla Was kolorowanki Among US prezentujące mini scenki z gry, takie jak: walki astronautów z potworami i sabotażystami. Dodatkowo stworzyliśmy malowanki na których sabotażyści starają się uszkodzić niektóre elementy promu kosmicznego, które niezwłocznie muszą być naprawione przez astronautów.

Aby zobaczyć wszystkie nasze darmowe kolorowanki Among US przewiń stronę do końca. Jeśli spodobały Ci się nasze arkusze do druku, podziel się nimi z rodziną i znajomymi lub udostępnij je na swoim facebooku. Będzie nam również niezmiernie miło zobaczyć jak wyglądają Wasze gotowe prace. Zachęcamy zatem do przesłania nam zdjęć Waszych pokolorowanych rysunków z bohaterami Among US na naszych social mediach.

Darmowe kolorowanki Among US do druku. Poznaj drużynę among us.

Kolorowanki dla dzieci z Among Us

Among Us to strategiczna gra sieciowa, w której wraz z innymi graczami w trybie rzeczywistym staramy się przygotować nasz statek kosmiczny do międzygalaktycznej podróży. Nasza misja wymaga ciągłej współpracy z innymi graczami. Jednak w wykonaniu powierzonego nam zadania starają się przeszkodzić nam ukryci w grupie sabotażyści, których zadaniem jest pokrzyżowanie naszych planów za wszelką cenę.  

Wydrukuj dziecku ulubionego bohatera Among Us

Otrzymujemy sporo zapytań o malowanki Among Us. Więc wychodząc na przeciw oczekiwaniom Waszych pociech stworzyliśmy kilkadziesiąt rysunków z gry Among Us do wydrukowania i pokolorowania.

Maksymalna zgodność kolorowanek z grą

Przygotowane przez nas wzory zostały stworzone w duchu dwuwymiarowej grafiki, jaką prezentuje gra. Oprawa graficzna nie zachwyca jednak dobrze oddaje humor i naturę gry przez co zdobyła spore grono fanów na całym świecie i ciągle podbija nowe rynki.