Among Us Kolorowanki

Kolorowanki Among Us przedstawiają przede wszystkim obrazki z bohaterami gry jak i również sabotażystami. Stworzyliśmy zgodnie z scenariuszem gry mini sceny z sabotażystami, którzy psują różne elementy statku i przebiegle walczą z członkami załogi.

Poznaj drużynę astonautów z Among US! 🙂

Kolorowanki dla dzieci z Among Us

Among Us to strategiczna gra sieciowa, w której wraz z innymi graczami w trybie rzeczywistym staramy się przygotować nasz statek kosmiczny do międzygalaktycznej podróży. Nasza misja wymaga ciągłej współpracy z innymi graczami, jednak w wykonaniu powierzonego nam zadania starają się przeszkodzić nam ukryci w grupie sabotażyści, których zadaniem jest pokrzyżowanie naszych planów za wszelką cenę.  

Wydrukuj dziecku ulubionego bohatera Among Us

Otrzymujemy sporo zapytań o kolorowanki Among Us więc wychodząc na przeciw oczekiwaniom Waszych pociech stworzyliśmy kilkadziesiąt rysunków z gry Among Us do wydrukowania i pokolorowania.

Maksymalna zgodność kolorowanek z grą

Przygotowane przez nas wzory zostały stworzone w duchu dwuwymiarowej grafiki, jaką prezentuje gra. Oprawa graficzna nie zachwyca jednak dobrze oddaje humor i naturę gry przez co zdobyła spore grono fanów na całym świecie i ciągle podbija nowe rynki.