Kolorowanki Skylanders

Kolorowanki Skylanders to nasza propozycja dla wszystkich fanów serii gier Skylanders oraz ich animowanego odpowiednika w postaci serialu dla dzieci Akademia Skylanders. 

Kolorowanki Skylanders. 

Witajcie w świecie Skylander! Nasze kolorowanki przedstawiają głównych bohaterów serii, których mogliście poznać zarówno w grze wideo jak i ekranizacji telewizyjnej. Nasi bohaterowie to grupa kadetów tytułowej Akademii Skylanders – elitarnej szkoły mającej za zadanie wykształcić najlepszych wojowników, którzy będą w stanie chronić królestwo Skylander przed siłami zła. Jesteśmy pewni, że każdy fan serii znajdzie tutaj kolorowankę odpowiednią dla siebie.

Oczywiście wszystkie poniższe
kolorowanki Skylanders możecie pobrać całkowicie za darmo, a następnie wydrukować na domowej drukarce i cieszyć się z kolorowania. Aby pobrać kolorowankę w dużej rozdzielczości wystarczy kliknąć na wybraną miniaturkę z poniższej galerii. 

Mamy nadzieję, że dobrze bawiliście się w towarzystwie naszych kolorowanek Skylanders. Będzie nam miło jeśli podzielicie się z nami efektem Waszej pracy na naszych mediach społecznościowych, do których linki znajdziecie w nagłówku. 

Jeśli znacie kogoś, kto jest fanem serii Skylanders możecie polecić mu naszą stronę, być może i on znajdzie tutaj coś dla siebie.