Kolorowanki Avengers

Kolorowanki Avengers

Przed Wami darmowe Kolorowanki Avengers, które możecie pobrać, wydrukować a następnie pokolorować. Kolorowanie to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu, pobudzanie kreatywności oraz rozwijanie zdolności motorycznych u dzieci. Idealnie nadaje się jako chwila relaksu i odskoczni od codziennych obowiązków. Tym razem tematyką naszych kolorowanek jest Avengers – seria filmów fabularnych i animowanych, opartych na podstawie komiksów Marvela.

Posiadanie jednego superbohatera jest świetne, ale co jeśli mamy do dyspozycji cały zespół Superbohaterów?

Avengers to w dużym uproszczeniu taki właśnie zespół superbohaterów, którzy wspólnie łączą siły, aby pokonać największe zagrożenia dla ludzkości i ochronić świat przez przeróżnymi złoczyńcami. Cała kolekcja wspomnianych filmów opowiada o losach superbohaterów z uniwersum Marvela.

Kolorowanki Avengers.

W poniższej serii kolorowanek Avengers postaramy się przybliżyć Wam wizerunki poszczególnych superbohaterów, które możecie darmowo pobrać i wykorzystać do zabawy w kolorowanie. Grafiki w większej rozdzielczości dostępne są po kliknięciu w miniaturkę, będzie nam niezmiernie miło jeśli udostępnicie tą stronę swoim znajomym, którzy są fanami Avengers.

Gdy już pokolorujecie swoich ulubionych bohaterów, udostępnijcie zdjęcia Waszych prac na naszych stronach na Facebooku, Pintereście lub Instagramie.

A więc zaczynajmy zabawę w kolorowanie Avengers!
Czy może być lepszy sposób na rozpoczęcie naszej kolekcji niż postać Iron Mana? Ten superbohater jest jedną z najpopularniejszych postaci z drużyny Avengers. Zbroja robota, która została stworzona dla miliardera Tonego Starka zwykle pomalowana jest na złoto z dodatkami czerwieni. Z naszymi kolorowankami możesz zastosować oryginalną kolorystykę lub stworzyć dla IronMana nowy niepowtarzalny wygląd!

Kolejny superbohater, którego będziecie mieli okazję pokolorować to Steve Rogers! Znany lepiej jako Kapitan Ameryka, żołnierz uczestniczący w walkach II wojny światowej, genetycznie zmodyfikowany poprzez serum, które zmieniło go w super żołnierza. Kostium naszego bohatera symbolizuje amerykańską flagę, przydadzą się więc kolory czerwieni, bieli oraz błękitu. Czy będziecie utrzymywać patriotyczną amerykańską kolorystykę, czy stworzycie całkowicie nowy wygląd?

SpiderMan jest kolejnym bohaterem, którego możecie pokolorować na kolejnych stronach z naszej kolekcji darmowych kolorowanek Avengers dla dzieci! Jest to jedna z najbardziej kultowych i rozpoznawalnych postaci, będących idealnym uzupełnieniem drużyny Marvela. Jego klasyczna kolorystyka to odcienie czerwieni i błękitu.

Ant-Man to wyjątkowa postać, która potrafi się kurczyć lub powiększać w zależności od sytuacji – jest to niewątpliwie jedna z rewelacyjnych super mocy, którą niejeden z nas chciałby posiadać. Ant-Man, zwykle występuje w kolorystyce o odcieniach czerwieni, czerni i zieleni, jednak niekoniecznie musicie ograniczać się do tych kolorów – być może czas na stworzenie całkowicie nowej kreacji?

Scarlet Witch to jedna z najbardziej potężnych i przy tym uzdolnionych magiczne bohaterek z uniwersum Marvela. Kolorowankę z Scarlet Witch, możecie pokolorować używając do tego jaskrawoczerwonych i żółtych kolorów, niech magiczne moce zdominują tą malowankę.

Sprawdź również nasze pozostałe kolorowanki: