Kolorowanki Simpsonowie

Kolorowanki Simpsonowie to nasza propozycja dla wszystkich pragnących połączyć pasję do kolorowania z solidną dawką dobrego, choć nieco specyficznego poczucia humoru, którą oferuje nam jeden z najbardziej kultowych seriali telewizyjnych wszechczasów czyli tytułowi „Simpsonowie”. Mamy nadzieję, że posiadacie dużo żółtych kredek i mazaków, gdyż dziś będą one niezwykle przydatne.

KOLOROWANKI SIMPSONOWIE

Simpsonowie obecni są wszędzie; w telewizji, grach wideo, gadżetach oraz ubraniach, tak więc nie może ich zabraknąć także w formie kolorowanek. Dlatego też zdecydowaliśmy się przygotować dla Was ponad 30 darmowych kolorowanek do druku z Simpsonami. Malowanki przeniosą Was do świata uwielbiającego pączki Homera, Marge, Barta, Lisy i Maggie, a także ich przyjaciół i sąsiadów z miejscowości Springfield. Wszystkich łączy jedno – są jaskrawo żółci i ogromnie sympatyczni.

Gwarantujemy, że nasze kolorowanki Simpsonowie są idealne dla fanów malowanek w każdym wieku. Od najmłodszych dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kolorowankami, po dorosłych, którzy dorastali na przygodach naszych dzisiejszych bohaterów. Simpsonowie są bardzo łatwym tematem do pokolorowania, wystarczy zakolorować czarne kontury postaci żółtymi kredkami i można powiedzieć, że połowa sukcesu już za Wami. Później wystarczy zakolorować elementy garderoby ulubionymi kolorami i gotowe! Malowanki z Simpsonami są nie tylko sposobem na przyjemne spędzanie czasu, wyrażenie siebie czy relaks po ciężkim dniu ale także na wspomnienie niezapomnianych momentów z życia mieszkańców Springfield.

Mamy tutaj wiele zabawnych arkuszy do druku; Od uwielbianego przez wszystkich Homera Simpsona, przez mądrą i troskliwą Marge, aż po ich dzieci: buntowniczego, płatającego figle Barta, inteligentną Lisę i słodką malutką Maggie – każda kolorowanka to szansa na przywołanie miłych wspomnień i niezapomnianych serialowych scen.

Kolorowanki z Simpsonami 

Zależy nam na tym, aby maksymalnie ułatwić Wam drukowanie arkuszy z Simpsonami, tak więc aby to zrobić wystarczy jedno kliknięcie, aby otworzyć i wydrukować wybraną kolorowankę w formacie JPG. Nasze malowanki Simpsonowie są przygotowane tak, aby pasować w chwili wydruku do standardowych formatów papieru jak np. występujący w Polsce standard A4 lub amerykański US Letter. Jak zawsze gorąco zachęcamy do dzielenia się swoimi dziełami na naszych mediach społecznościowych (znajdziecie nas pod hasztagiem #swiatkolorowanek, lub poprzez linki do naszych profili społecznościowych na górze strony)

Wiecie, że nic nie cieszy nas bardziej, niż widok Waszych kreatywnych interpretacji naszych kolorowanek. Jak widzicie, kolorowanki Simpsonowie są zatem czymś więcej niż tylko zwykłą rozrywką – to sposób na przypomnienie sobie, dlaczego „Simpsonowie” zdobyli nasze serca, stając się nieodłączną częścią świata mediów i popkultury. Zatem już teraz zapraszamy do wspólnego malowania, nadając kolorów mieszkańcom Springfield! Miłej zabawy!